سلامتی و پزشکی

افراد در ساختمان های بلند بیشتر در معرض ویروس کرونا هستند؟

بهداشت نیوز/ ساختمان های شلوغ مانند برج ها و بیمارستان ها می توانند یک خطر پنهان در نبرد با کووید19 باشند. این بیماری همه گیر سیستم های بهداشتی و مسئولان بهداشت عمومی در سراسر دنیا را به چالش کشیده است. هنگامی که یک ویروس به سرعت گسترش یافته با سرعت انتقال...

20 تیر 1399

جهانگردی ضربه بزرگی از بسته شدن مرز های کشور ها خورده است

به نقل از travel daily news سازمان جهانی گردشگری دریافته که 83 درصد مقاصد گردشگری در اروپا اعلام نموده اند که مرزهایشان به صورت کامل به روی گردشگران بین المللی بسته است. این نسبت در آمریکا 80 درصد، در آسیا و اقیانوس آرام 70 درصد، در خاورمیانه 62 درصد و در آفریقا 57...

18 تیر 1399

آمار 24 ساعت گذشته ابتلا به کرونا در تهران

دکتر علیرضا زالی با اشاره به اینکه بازگشایی مشاغل و اصناف مختلف در تهران و سایر استان ها بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا انجام می شود، افزود: بازگشایی آرایشگاه های زنانه و مردانه نیز مانند سایر اصناف بر اساس پروتکل های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت است...

14 تیر 1399

میزان مرگ ومیر روزانه بر اثر کرونا در ایتالیا به کمتر از 100 مورد رسید

دولت ایتالیا بیان کرد برای اولین بار در 11 هفته اخیر، میزان مرگ ومیر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در این کشور طی یک شبانه روز به کمتر از 100 مورد رسیده است.

12 تیر 1399

سرانه فضای سبز منطقه 21؛ 2برابر استانداردهای جهانی

دروازه غربی پایتخت از نظز فضای سبز شرایط بسیار مناسبی دارد وبه لحاظ سرانه و مساحت بر سکوی دوم شهر تهران ایستاده است.

12 تیر 1399

قربانیان کرونا در آمریکا به 60 هزار و 495 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در دنیا را اعلام می نماید، درباره آمریکا نوشت: شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید 19) در آمریکا به 60 هزار و 495 نفر افزایش یافت.

10 تیر 1399

ژاله صامتی: از لایو اینستاگرام نمی توان مردمی شد، باید سوار اتوبوس شد

ایلنا/ ژاله صامتی می گوید: اگر می خواهید مردمی باشید، اتوبوس و مترو سوار شوید. شما نمی توانید در برج فلان بنشینید و با ماشین آخرین مدل از پارکینگ بیرون بیایید و از مکان های خاص خرید کنید و هیچ ارتباطی با مردم هم نداشته باشید، بعد ادعادی مردمی بودن کنید

9 تیر 1399

انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در ایالت نیویورک برگزار نمی شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در بحبوحه همه گیری بیماری کووید -19 و تشدید نگرانی ها نسبت به خطرات احتمالی برگزاری انتخابات، ایالت نیویورک آمریکا روز دوشنبه برگزاری انتخابات مقدماتی حزب دموکرات را در این ایالت لغو کرد.

7 تیر 1399

ارائه بسته های حمایتی به مدارس و مراکز غیردولتی به دنبال شیوع کرونا

وزیر آموزش و پرورش گفت: دولت با اختصاص بسته های حمایتی به مدارس و مراکز غیردولتی تعطیل شده بر اثر انتشار ویروس کرونا موافقت کرد.

3 تیر 1399

جانسون: موج دوم کرونا اقتصادی برای انگلیس باقی نخواهد گذاشت

نخست وزیر انگلیس در اولین سخنرانی خود پس از بازگشت به دولت گفت: درصورت لغو زودهنگام قرنطینه موج دوم کرونا از راه رسیده و بسیار فاجعه بار خواهد بود.

2 تیر 1399

تاثیر کرونا بر صنف طلافروشان

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز گفت: با شیوع کرونا، شرایط مالی این صنف به هم ریخته و فعالان عرصه طلا و جواهر متحمل ضرر و زیان بزرگی شده اند.

1 تیر 1399

حق شناس: شورا وظیفه نظارت بر امور بهداشتی شهر را دارد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای اسلامی شهر تهران براساس بند 4 ماده 55 قانون شهرداری ها وظیفه نظارت بر امور بهداشتی شهر را بر عهده دارد.

31 خرداد 1399

رسانه های کره جنوبی: رهبر کره شمالی پایتخت را ترک کرده است

رسانه های کره جنوبی مدعی شدند رهبر کره شمالی پیونگ یانگ، پایتخت این کشور را ترک کرده است.

30 خرداد 1399

تمدید ممنوعیت اقامه نماز در حرمین شریفین عربستان

در پی شیوع گسترده کرونا، عربستان سعودی دوشنبه شب از ادامه ممنوعیت اقامه نمازها در مکه مکرمه و مدینه منوره در طول ماه مبارک رمضان اطلاع داد.

30 خرداد 1399

کاهش مراجعه بیماران مشکوک به کرونا در خراسان رضوی

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خراسان رضوی از کاهش بار مراجعه بیماران و افراد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی این استان خبر داد.

28 خرداد 1399

فراخوان بیست و هفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

جهاددانشگاهی بخش ویژه بیست وهفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی را به موضوعات مختلفی از جمله مطالعات رسانه، آسیب های اجتماعی و مدیریت بحران اختصاص داده است.

28 خرداد 1399

هزینه سفر به بمبئی هندوستان و راهنمای سفر

هزینه سفر به بمبئی هندوستان راهنمای سفر به بمبئیهزینه سفر به بمبئی هندوستان : مطمئنن مهمترین گزینه در هنگام مسافرت ، هزینه سفر برای بیشتر ما می باشد که کجا اقامت کنیم و حتی سفرمان چند روزه باشد و به چه نوعی از سفرمان لذت ببریم . در این مقاله از وب سایت...

28 خرداد 1399

فعال شدن اپلیکیشن بازدید مجازی از نمایشگاه های موزه ملی

ایسنا/ براساس سخنان مدیرکل موزه ملی ایران، فعال شدن اپلیکیشن بازدید مجازی از نمایشگاه های موزه ملی انجام گرفت.

27 خرداد 1399

فعال رسانه ای هندی: دولت دهلی نو از کرونا برای تضعیف مسلمانان استفاده می نماید

خبرنگار مطرح هندی در تبادل نظر با دویچه وله گفت: دولت دهلی نو از کرونا به عنوان ابزاری برای تضعیف مسلمانان استفاده می نماید.

27 خرداد 1399

فراهانی: مسئله ای بابت کاهش دستمزدم ندارم، بهتر است لیگ را تعطیل نمایند

دروازه بان تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت که در صورت نیمه کاره ماندن مسابقات لیگ برتر، مسئله ای بابت کاهش دستمزدش ندارد.

26 خرداد 1399
تعداد: (182)