مقالات گردشگری

بهترین جاهای تهران برای برف بازی

مکان های پرهیجان و فوق العاده ای برای برف بازی در تهران وجود دارد که در این روز های برفی تهران شما می توانید به این مناطق رفته و از آن لذت ببرید.

6 خرداد 1399

معرفی مجموعه نمایش تئاتر شهر

تئاتر شهر عظیم ترین مجموعه نمایش تئاتر ایران است که در دوران سلطنت محمدرضا شاه پهلوی و به ابتکار و ریاست فرح پهلوی در تهران ساخته شد.

5 خرداد 1399

رئیس اجرایی دولت افغانستان به آمریکا و کانادا رفت

رئیس اجرایی دولت افغانستان در راس هیئتی بلندپایه برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل و ملاقات با مقامات آمریکایی و کانادایی از سالن عمومی فرودگاه بین المللی کابل پرواز کرد.

4 خرداد 1399

خبرنگاران مجموعه تشریفات فرودگاه بین المللی مشهد تعطیل شد

مشهد- خبرنگاران- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا مجموعه تشریفات سی. آی.پی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد تعطیل شد.

30 اردیبهشت 1399

حقایقی جالب در مورد برج العرب

برج العرب، شگفتی دبی و یکی از بلندترین برج های جهان است. این هتل را از هر نقطه ای در دبی می توان دید. برج العرب روی جزیره ای مصنوعی ساخته شده است که کمی از خط ساحلی فاصله دارد. این سوپر سازه شهرتی جهانی دارد و یکی از شناخته شده ترین جاذبه های این شهر محسوب...

26 اردیبهشت 1399

جلوی سفرها زودتر باید گرفته می شد؛ الان مسافران ناقل کرونا هستند ، همه ادارات تعطیل شوند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: اکنون بین فعالیت های مالی و کنترل ویروس کرونا، مقابله با این ویروس در اولویت است، فلذا باید در این ایام فعالیت ها را به صفر رساند و مردم را به ماندن در خانه تشویق کرد.

25 اردیبهشت 1399

اهمیت بیمه گردشگری پس از بحران کرونا

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، بیمه گردشگری پس از بحران کرونا ضروری بنظر می رسد.

22 اردیبهشت 1399

تجهیز 80 تخت بستری برای بیماران مبتلا به کرونا در بوکان

سرپرست فرمانداری بوکان گفت: درمانگاه امام علی (ع) و سالن مدافعان حرم سپاه این شهرستان برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا با 80 تخت بستری مجهز شد.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سهم کشاورزان قروه ای در مقابله با بحران کرونا؛ سم پاشی معابر شهری

سنندج - خبرنگاران - یکی از کشاورزان پیشرو در قروه گفت: با توجه به تبحری که کشاورزان در سمپاشی (مزارع) دارند این روزها جمعی از کشاورزان قروه ای در اقدامی خودجوش با اداوات و تجهیزات کشاورزی خود اقدام به ضدعفونی و سمپاشی معابر و خیابان های این شهر کردند. ...

17 اردیبهشت 1399

پرواز فوق العاده ماهان ایر دهلی تهران

پرواز فوق العاده ماهان ایر دهلی - تهران به دنبال شیوع ویروس کرونا، هندوستان یکی از کشورهایی است که اجازه ورود مسافران ایرانی به این کشور را نمی دهد. اما برای رفع مشکل بازگرداندن مسافران ایرانی از دهلی به تهران هواپیمایی ماهان اقدام به انجام یک پرواز...

16 اردیبهشت 1399

11 حقیقتِ جالب در خصوص زبان گرجی

حقایق زبان گرجیگرجستان در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب تبدیل شده و شهرهای مختلف آن مثل تفلیس و باتومی الانه پذیرای گردشگر ها و گردشگران خارجی زیادی هستند. مردم گرجستان زبانِ خاص خودشان را دارند که زبان گرجی نامیده می گردد و یکی از قدیمی...

16 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تعدادی از ایرانیان مقیم عمان به کشور بازگشتند

تهران- خبرنگاران- با همکاری پادشاهی عمان، هشتمین پرواز پس از شیوع ویروس کرونا انجام شد و امروز تعدادی از ایرانیان از مقصد مسقط به کشور بازگرداند.

15 اردیبهشت 1399

5 نکته برای سفر به ارمنستان

5 نکته برای سفر به ارمنستاندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره 5 نکته برای سفر به ارمنستان ،سخن خواهیم گفت.

14 اردیبهشت 1399

خوراک روزهای قرنطینه

معمولا هر سال آخرین شماره کلیک را به بازی هایی اختصاص می دهیم که فکر می کنیم در ایام تعطیلات نوروز فرصت مناسبی است تا در دنیای غنی و جذاب آنها زندگی کنید و از در خانه ماندن بیشتر لذت ببرید.

14 اردیبهشت 1399

در روزهای شیمیایی عملیات بدر چه گذشت؟

در عملیات بدر، دشمن از همان ابتدای عملیات بمب ها و گلوله های توپ حاوی مواد شیمیایی، به ویژه گاز اعصاب را در سطح گسترده تر نسبت به عملیات خیبر به کاربرد چرا که در عملیات پیشین نتیجه خوبی گرفته بود. در واقع این بار عراق برخی از گازها را با بهره گیری از هواپیما...

12 اردیبهشت 1399

هتل سیتی سنتر تفلیس و عکس و رزرو

یکی از بهترین هتل های 4 ستاره تفلیس هتل سیتی سنتر تفلیس Hotel City Center Tbilisi است که در منطقه Chugureti پایتخت گرجستان واقع شده است . این هتل تا تئاتر و باله تفلیس و تئاتر روستاولی حدود 3.2 کیلومتر فاصله داشته و میدان آزادی در شعاع 3.5 کیلومتری این هتل قرار گرفته است...

11 اردیبهشت 1399

لیگ اروپا، کار راحت منچستری ها برای صعود به یک چهارم نهایی

رقابت های لیگ اروپا امشب با برگزاری 8 ملاقات پیگیری می گردد.

10 اردیبهشت 1399

اهدای بسته های مواد غذایی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

بسته های اهدایی مواد غذایی از سوی کارکنان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

8 اردیبهشت 1399

تورهای کشورهای همسایه

روز های زیبای بهار و تابستان، فرصت خوبی برای سفر است تا به همراه خانواده، به دیدن کشورها و شهرهای جدید بروند. در این میان، انتخاب آژانس گردشگری اهمیت ویژه ای دارد. آژانس مقتدر سیر با تجربه زیاد در برگزاری تورهای تفریحی، امکان سفر راحت و لذت بخش را برای...

8 اردیبهشت 1399

حمله تند حضرتی ، درارائه زمان ورود کرونا به قم صادق بودند؟، چرا به دیوارلیسان اجازه تخریب حکومت دینی داده اند؟

رئیس کمیسیون مالی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای خواهان رسیدگی فوری ریاست جمهوری به شرایط بحرانی استان گیلان و شهر رشت شد.

7 اردیبهشت 1399
تعداد: (244)