فرهنگ و هنر

کینگ کنگ 6 متری تئاتر برادوی را تسخیر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، تئاتر برادوی شهر نیویورک آمریکا این روزها میزبان اجرای تئاتر موزیکال کینگ کنگ است که بر اساس نسخه سینمایی این اثر فراوری شده است. برای این نمایش عروسک غول پیکر کینگ کنگ با 6 متر ارتفاع و 91 کیلوگرم وزن ساخته...

8 فروردین 1398

مرمت و نصب درهای چوبی خانه تاریخی صدوری کاشان

معاون مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان و سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان از مرمت و نصب درهای چوبی خانه تاریخی صدوری با اعتباری بالغ بر 650میلیون ریال از محل اعتبارات ملی اطلاع داد.

16 اسفند 1397

جای خالی جباروف مشهود است، جوانان استقلال امیدوارکننده هستند

محمد مومنی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: هر دو تیم استقلال و سایپا بازی پویا و هدفمندی مقابل هم ارائه دادند و هر دو تیم با هدف پیروزی به این میدان آمده بودند.

10 اسفند 1397

مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد

در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در سمت خود ابقا شد.

8 اسفند 1397

گشت و گذاری در غرفه مهمان ویژه نمایشگاه کتاب فرانکفورت

به گزارش خبرنگاران به آلمان، گرجستان سال جاری به عنوان مهمان افتخاری نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت در این نمایشگاه حضور دارد و غرفه مهمان ویژه را در پاویون نمایشگاه به خود اختصاص داده است.

29 بهمن 1397

گردشگری از نگاه سعدی (رحمه الله علیه)

شیخ اجل سعدی شیرازی (قرن هفتم هجری) اندیشمندی دقیق مردم شناس و جامعه شناس برجسته ای بوده است که حاصل اندیشه های او در دو یادگار ارزشمند ، بوستان و گلستان چراغ راه همگان گردیده.

10 بهمن 1397

فوتبال دنیا ، خشم و نارضایتی بازیکنان ارشد منچستریونایتد از رویکرد ژوزه مورینیو در قبال پل پوگبا

فوتبال دنیا - یک رسانه انگلیسی مدعی گردیده بازیکنان تیم فوتبال منچستریونایتد از شیوه رفتاری سرمربی شان در قبال هم تیمی فرانسوی آنها راضی نیستند.

5 بهمن 1397