میزان دقیق سهمیه سوخت جبرانی در ماه های آینده اعلام می شود

به گزارش بهترین مقاله، سالاری گفت: مقدار دقیق سهمیه سوخت جبرانی، پس از بررسی آمار تعداد خودرو ها و موتورسیکلت هایی که در چرخه حمل و نقل فعال هستند، مشخص خواهد شد.

میزان دقیق سهمیه سوخت جبرانی در ماه های آینده اعلام می شود

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی خبرنگاران، جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران خاطرنشان کرد: با اقداماتی که به صورت شبانه روزی طی این دو روز انجام شد، حدود 450 تیم عملیاتی را فعال کردیم و با توان فناوری که از طریق شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت در اختیار این تیم ها قرار دادیم، اکنون حدود 850 جایگاه در سراسر کشور به سامانه هوشمند سوخت متصل شده اند.

او تاکید کرد: امیدواریم که در سطح تهران، مردم بتوانند از روز شنبه به بعد، از سیستم سهمیه بندی استفاده کنند. در تمامی کشور نیز اتصال 95 درصد از مجاری عرضه در دو قالب نرخ اول و دوم در حال انجام است و در حال حاضر حدود 3 هزار و 800 جایگاه فعال است.

سالاری ابراز امیدواری کرد که از روز شنبه به بعد، در بیشتر استان ها امکان استفاده از سوخت سهمیه ای وجود داشته باشد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی درباره سهمیه جبرانی که وزیر نفت از آن خبر داد نیز گفت: این موضوع پس از بررسی آمار تعداد خودرو ها و موتورسیکلت هایی که در چرخه حمل و نقل فعال هستند، معین خواهد شد. در حال حاضر میزان دقیق این سهمیه ویژه معین نیست، زیرا ناوگان حمل و نقل عمومی و خصوصی شرایط مختلفی دارند و این موضوع در ماه های آینده ارزیابی و پس از معین شدن در کارت های سوخت شارژ می شود.

بیشتر بخوانید:

  • تخصیص سهمیه بنزین ویژه برای جبران قطعی جایگاه های سوخت
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1889

به "میزان دقیق سهمیه سوخت جبرانی در ماه های آینده اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان دقیق سهمیه سوخت جبرانی در ماه های آینده اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید