تشییع جنازه پادشاه فقید تایلند

به گزارش بهترین مقاله، تشییع جنازه پادشاه فقید تایلند برای مراسم خاکستر کردن با گرداندن تابوت وی در محله سلطنتی بانکوک آغاز شد. این تشییع جنازه با سه مراسم رژه سربازان، حرکت کجاوه سلطنتی و شلیک توپ دنبال شد. بهومیپول آدولیاده، پانزدهم اکتبر سال گذشته پس از 70 سال سلطنت در 88 سالگی در گذشت.

تشییع جنازه پادشاه فقید تایلند

درست یک سال پس از مرگ پادشاه تایلند، بامیبول آدالیادج، مدت زمان عزاداری و سوگواری رسمی به پایان رسید و مراسم تشییع جنازه سلطنتی که 5 روز به طول می‌انجامد به تازگی آغاز شده است.

هزاران نفر در این مراسم شرکت می‌کنند و میلیون‌ها نفر نیز از طریق تلویزیون یا تلفن‌های همراه خود شاهد برگزاری تدفین پادشاه سابق هستند. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

پادشاه بامیبل یکی از چهره‌های برجسته، دوست‌داشتنی و مورد احترام در تایلند است و از افراد مشهور در سطح جهانی نیز به شمار می‌رود زیرا 70 سال فرمانروایی تایلند را در دست گرفته بود.

در طی سال گذشته، آرامگاه موقت سلطنتی مجلل درست در نزدیک کاخ پادشاهی به همین منظور ساخته شده‌اند یعنی همان جایی که کوزه سلطنتی برای مراسم سوزاندن جسد پادشاه تایلند نگهداری شده است

در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم هیچ اظهار نظری در مورد پادشاه کشور تایلند و وضع حکمت در این کشور نکنید، چرا مردم این کشور به پادشاه خود بسیار متعصب هستند.

یکی از اشخاص مشهور دیگری که در مراسم تشییع خاکستر پادشاه تایلند شرکت کرد پادشاه جدید تایلند بود. بعد از این که کوزه سلطنتی خاکستر پادشاه سابق تایلند در آرامگاه ابدی خود قرار گرفت پادشاه جدید بر تخت خواهد نشست و فرمانروایی تایلند را بر عهده می‌گیرد.

انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 585

به "تشییع جنازه پادشاه فقید تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشییع جنازه پادشاه فقید تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید