گل گهر در تحولات فولاد نقش آفرین است

به گزارش بهترین مقاله، مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل سابق شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با توجه به فعالیت 2 ساله خود در شرکت گل گهر گفت: بنده در این دو سال سعی بر امانت داری داشتم. شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نقش بیش از 30 درصدی در زنجیره فولاد کشور دارد و رشد تولید در این بنگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

گل گهر در تحولات فولاد نقش آفرین است

به گزارش شمانیوز، مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل سابق شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با توجه به فعالیت 2 ساله خود در شرکت گل گهر گفت: بنده در این دو سال سعی بر امانت داری داشتم. شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نقش بیش از 30 درصدی در زنجیره فولاد کشور دارد و رشد تولید در این بنگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه این مراسم، وجیه الله جعفری معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، با اشاره به اثرگذاری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در زنجیره اقتصادی کشور گفت: سازمان ایمیدرو همواره از مجموعه گل گهر حمایت خواهد کرد، زیرا حاصل این حمایت ها، توسعه فعالیت های معدنی و رشد اقتصادی برای کشور است.

جعفری با اشاره به اینکه گل گهر یکی از نقش آفرینان مهم در زنجیره فولاد کشور است، افزود: به توسعه زیرساخت ها باید توجه ویژه داشت، چراکه امروز بسیاری از نگرانی ها برای توسعه صنعت با سرمایه گذاری شرکت ها در زیرساخت ها برطرف شده است.

منبع: روابط عمومی شرکت گل گهر

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1461

به "گل گهر در تحولات فولاد نقش آفرین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل گهر در تحولات فولاد نقش آفرین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید