چراغ کدام نمایشگاه های هنری آخر هفته روشن است؟

به گزارش بهترین مقاله، در صورتی که از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری را دارید، گزارش حاضر شرح خبرنگاران از برنامه فعالیت نمایشگاه های انفرادی و جمعی در آخر این هفته است.

چراغ کدام نمایشگاه های هنری آخر هفته روشن است؟

بتن مرمر من است

بتن مرمر من است نام نمایشگاه انفرادی نجمه پاشایی است که در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک 8، واحد یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا دوم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88863596

نوای زروان

نمایشگاه انفرادی نوای زروان که به نمایش آثار هیرو شیخ الاسلامی اختصاص دارد، در گالری آرت سنتر به نشانی تهران، بلوار اندرزگو، سلیمی شمالی، پلاک 145، باغ انجمن خوشنویسان در حال برگزاری است.

در بیانیه این نمایشگاه چنین آمده است: موسیقی برای آواز و نقاشی برای منظره، مانند شعر است برای کلمات، اما آنجا که موسیقی و شعر در فهماندن احساسات رقیق بشری کوتاه می آیند و در هنر خویش فرو می مانند، نوبت نقاشی شروع می شود. در بسیاری از موارد چیزی که پرده نقاشی به ما می فهماند، یک میلیون کلمه به ادای آن قادر نیست.

نمایشگاه انفرادی هیرو شیخ السلامی همچنین تا دوم آذر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 6655597

آثار امید مشک سار

نمایشگاه انفرادی نقاشی امید مشک سار در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ هشتم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88324828

نقطه امن

نمایشگاه انفرادی نقاشی نقطه امن که به نمایش آثار سعیده سروش اختصاص دارد، در گالری عصر به نشانی تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک 18 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ یکم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت 15 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88711553

استعلا

استعلا نام نمایشگاه انفرادی محمدعلی نیکورای است که در گالری اِو به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی 3، پلاک 5، طبقه همکف و اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ پنجم آذرماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88825322

راستا حیات

نمایشگاه انفرادی راستا حیات که به نمایش آثار پرستو حسنی اختصاص دارد، در گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک 19 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ یکم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 22670726

سه گانه/ شماره شش

سه گانه نام نمایشگاه گروهی ای است که به نمایش آثار هنرمندانی مثل ناهید آقایی، وحید بیک وردی و سجاد حمیدیان اختصاص دارد.

در بخشی از بیانیه این نمایشگاه گروهی چنین نوشته شده است: رخدادهای دیداری در ما انباشته میشوند. بخش مهمی از اطلاعات و داشته هایمان را دیدن فضاهای واقعی یا نگاه کـردن بـه تصاویـر رقم می زنـد. مـا بـه چیزهـا متفـاوت می نگریـم و بـه روش خودمـان آنهـا را حـذف یـا هضـم می کنیـم.

این نمایشگاه در گالری شریف به نشانی تهران، میدان قدس، خیابان شریعتی ، کوچه ماهروزاده، پلاک 11 درحال برگزاری است و تا تاریخ دوم آذرماه ادامه دارد.

شماره تلفن هماهنگی: 22724930

برمدار حلزون

برمدار حلزون نام نمایشگاه گروهی است که در گالری سو به نشانی تهران، تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره 30 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ هشتم آذرماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88809808

شهربازی

نمایشگاه انفرادی شهربازی که به نمایش آثار آیلار محمدی اختصاص دارد، در گالری آ به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی(آبان جنوبی)، کوچه ارشد، پلاک 7 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ یکم آذرماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88919547

اندرونی

اندرونی نام نمایشگاه انفرادی فرانک یوسفی است که در گالری آ به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی(آبان جنوبی)، کوچه ارشد، پلاک 7 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ یکم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88919547

رنگ و طبیعت

نمایشگاه انفرادی رنگ و طبیعت که به نمایش آثار سعید امدادیان اختصاص دارد، در گالری نگاه به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره 64 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ سوم آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88493141

آذرگان

آذرگان نام نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه است که روز جمعه در گالری نقش جهان افتتاح خواهد شد. این نمایشگاه به کیوریتوری بهداد نجفی اسدالهی تا 5 آذر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت 16 الی 19 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

شماره تلفن هماهنگی: 22716220

عواقب بعدی

نمایشگاه انفرادی عواقب بعدی که به نمایش آثار سینا چوپانی اختصاص دارد، در گالری زیرزمین دستان به نشانی تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک 6 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 5 آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 13 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 22023114

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1909

به "چراغ کدام نمایشگاه های هنری آخر هفته روشن است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ کدام نمایشگاه های هنری آخر هفته روشن است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید