نرخنامه مهمان پذیرهای تهران به روز می گردد

به گزارش بهترین مقاله، رییس اتحادیه مهمان پذیران شهر تهران از برگزاری جلسه ای برای معین خدمات و هزینه های مهمان پذیرها در ایام عید نوروز ظرف 10 روز آینده اطلاع داد.

نرخنامه مهمان پذیرهای تهران به روز می گردد

شاهرخ محمدزاده در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با خدمات و امکانات ارائه شده از سوی مهمان پذیران شهر تهران در ایام عید نوروز، اظهار کرد: در سال های گذشته با تصمیمات اتخاذ شده تخفیف هایی در ایام عید نوروز به مهمانان ارائه می شد که در ایام عید نوروز آینده نیز این اتفاق رخ خواهد داد، اما تا به امروز جلسه ای در زمینه معین نرخ تخفیف ها برگزار نشده و پیش بینی می گردد حداکثر تا 10 روز آینده میزان تخفیف های در نظر گرفته شده برای مهمانان شب عید معین گردد.

رئیس اتحادیه مهمان پذیران شهر تهران با بیان این که پیش بینی می گردد میزان تخفیف ارائه شده از سوی واحدها حداکثر 40 درصد باشد، تاکید نمود: کیفیت بخش قابل توجهی از مهمان پذیرهای شهر تهران هم ردیف هتل های دو ستاره است و امکانات بسیار خوبی به مهمانان ارائه می گردد.

وی تاکید نمود: در امسال به واسطه شرایط مالی نامناسب و کاهش قدرت خرید مردم و کاهش حجم توریست در تهران، پذیرای تعداد قابل توجهی از مهمانان در تهران نبودیم و می توان مدعی شد که رکود بازار نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

محمدزاده با تاکید بر اینکه نسبت به دو سه سال گذشته تعداد مهمان ها بسیار کاهش یافته است، اظهار داشت: شاید در امسال تعداد توریست ورودی به ایران کاهش نداشته باشد، اما ورودی توریست به تهران کاهش یافته و تعداد قابل توجهی از توریست ها به شهرهای تاریخی همچون یزد و اصفهان سفر نموده اند.

رئیس اتحادیه مهمان پذیران شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا فعالیت واحدها بر پایه نرخ رسمی است، اظهار کرد: نرخ نامه جدیدی برای واحدها تهیه و ارائه نشده است و فعالیت واحدها بر پایه نرخ نامه سال گذشته انجام می گردد و این در حالی است که در امسال قیمت مواد شوینده و مصرفی به شدت افزایش یافته و افزایش قیمت پیشنهادی برای واحدهای مهمان پذیر جوابگوی هزینه های آنها نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 126

به "نرخنامه مهمان پذیرهای تهران به روز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخنامه مهمان پذیرهای تهران به روز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید