اخبار اقتصادی

کپی برابر با اصل

تهران (پانا) - رو به دوربین می گوید این برنامه کپی شده ولی با وجود این سعی می کنیم برترین کپی از برنامه اصلی باشد: برنامه هایی مثل تاک شو، مسابقه یا استعدادیابی ، همه یک اصل دارند که کشوری آن را می سازد و بقیه کپی می نمایند. این عجیب و غریب نیست.

6 مرداد 1400

ملاقات ظریف و اتمر در آنتالیا؛ آمادگی ایران برای مشارکت موثر در تحکیم ثبات در افغانستان

وزیر امور خارجه در ملاقات همتای افغانستانی ضمن اعلام آمادگی ایران برای مشارکت موثر در تحکیم ثبات در افغانستان، بر ضرورت همکاری همه جریان های سیاسی داخل این کشور در بازگرداندن امنیت با ثبات به افغانستان تأکید کرد.

4 مرداد 1400

هزینه نقل و انتقال خودرو های خارجی در نیمه دوم سال جاری چند درصد افزایش می یابد؟

هزینه نقل و انتقال خودرو های خارجی از دی ماه سال جاری افزایش خواهد یافت. این افزیش هزینه در نتیجه ابلاغ قانون مالیات بر ارزش افزوده از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور است.

3 مرداد 1400

جدول معاملات بورس در خاتمه هفته

خبرنگاران: در آخرین روز معاملاتی هفته ارزش معاملات خرد با رشد 3 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 6 هزار و 432 میلیارد تومان رسید.

28 تیر 1400

سیاست مرکز ملی فضای مجازی درباره ارز دیجیتال

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه فضای مجازی، ابوالفضل روحانی گفت: رمزارزها به طور کلی و با مدیریت شرایطی می توانند ابزاری برای دور زدن تحریم در بعضی از معاملات باشند اما باید رویکرد ویژه ای برای برخورد با این موضوع برای آن تعریف گردد.

27 تیر 1400

توصیه های کرونایی ؛ پس از استفاده از عابربانک دست ها را ضدعفونی کنید

تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به تعداد می رود و رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گردد.

22 تیر 1400

پذیرش 9 شرکت سیمانی در بورس کالا

خبرنگاران: مهمترین خبر شرکت های بورسی به پذیرش شرکت های سیمانی جدید در بورس کالا مربوط است.

20 تیر 1400

معزی: تجارت، ثبات می خواهد نه دشمن سازی

تهران (پانا) - معاون دفتر رئیس جمهوری نوشت حمله به سفارت عربستان در تهران افزون بر ضربه به چهره ایران پسابرجام، تشدیدکننده تنش هایی بود که صادرکنندگان و بخش خصوصی ایران، قربانی آن شد.

17 تیر 1400

برنامه کاندیداها در خصوص آموزش و پرورش پوپولیستی و شعاری بود

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: برنامه های مطرح شده از سوی کاندیداها در مورد حذف کنکور، معیشت معلمان و رتبه بندی فرهنگیان بیشتر پوپولیستی و شعاری بوده و برنامه دقیقی از سوی آنها ارائه نشده است.

13 تیر 1400

شناسایی گونه جدید کرونا در انگلیس

منابع خبری انگلیس از شناسایی گونه جدید کرونا در این کشور خبر می دهند که تا به امروز سه بار جهش یافته و 49 نفر را مبتلا و مردم را به شدت نگران کرده است.

13 تیر 1400

مالیات خودرو لوکس چند؟

تا یک هفته دیگر لوکس نشینان شناسایی می شوند که در این بین بررسی ها نشان می دهد کمترین و بیشترین مالیاتی که صاحبان خودروهای لوکس باید بپردازند به ترتیب معادل 11 و بالای 300 میلیون تومان است.

6 تیر 1400

AFC و سازمان لیگ دو نقطه مقابل هم، نشست خبری پاشنه آشیل فوتبال

به گزارش خبرنگاران، سازمان لیگ فوتبال ایران از چند سال پیش و همزمان با اجرای طرح های حرفه ای در لیگ برتر، برگزاری نشست های خبری یک روز پیش از شروع مسابقات را الزامی کرد. این طرح هرچند از سوی بعضی از مربیان به دلایل نامشخص نادیده گرفته می شد، اما در دو فصل...

5 تیر 1400

مقاله: برآورد هزینه بازسازی ملک چطور انجام می شود؟

ممکن است در بازسازی ساختمان خود تغییراتی را در نوع مصالحی که مصرف می کنید، انجام دهید. مصالح و بنای جدیدی که مصرف می کنید به تشخیص مجریان طرح و دلایل فنی می تواند در زمان های مختلف تغییر کند و هزینه آن متغیراست. هر نوع ضعف و تخریب پیش آمده در ساختمان شما...

4 تیر 1400

لامپا دیزاین هتل اسپشیال کاتگوری،هتلی اقتصادی برای مسافران ترکیه، عکس

این هتل چهار ستاره که در موقعیت مکانی مطلوب و در فاصله یک کیلومتری نیشانتاشی، محله محبوب دوستداران مُد قرار گرفته است، از امکانات رفاهی قابل قبولی برخوردار بوده و قادر است اقامتی بیادماندنی را برای خریداران بلیط هواپیما ارزان استانبول و گردشگران رقم...

3 تیر 1400

جزییات تصمیمات جدید حمایت از کسب و کارها در سال 1400

به دنبال تصویب تمدید تسهیلات و حمایت های کرونایی از بنگاه ها و کسب و کارها، ادامه پرداخت بیمه بیکاری به شاغلین بیکار شده و حمایت از شرکت های مالی آسیب دیده از کرونا در دستور کار ستاد هماهنگی مالی دولت نهاده شد.

1 تیر 1400

نقدینگی از 3400 هزار میلیارد هم گذشت

خبرنگاران : آمارها بیانگر این است که نقدینگی در سال گذشته بیش از 40 درصد رشد داشته و به 3485 هزار و 661 میلیارد تومان رسیده است.

29 خرداد 1400

نباید در بیان ضعف های کرمانشاه سیاه نمایی کرد

خبرنگاران/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه نباید در بیان عیوب و ضعف های استان سیاه نمایی کرد، گفت: برای درمان آسیب های اجتماعی همه باید پای کار باشند.

26 خرداد 1400

بیش از 2 هزار روستای خوزستان گازرسانی شده است

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان از گازرسانی به 2257 روستای این استان اطلاع داد.

21 خرداد 1400

خبر مهم عراقچی از برطرف تحریم ها

خبرنگاران : معاون وزیر خارجه در گزارشی از نشست امروز کمیسیون برجام از تفاهم اولیه برای برطرف تحریم ها اطلاع داد با اینحال گفت که نگارش متن ممکن است هفته ها طول بکشد.

21 خرداد 1400

شناسایی 2789 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی، تملک واحد تولیدی نباید منجر به تعطیلی آن گردد

یک مقام مسئول با اشاره به 2789 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی، گفت: دستورالعمل جلوگیری از تعطیلی واحد های تولیدی تحت تملک شبکه بانکی و موسسات اقتصادی غیر بانکی در شورای پول و اعتبار است.

11 خرداد 1400
تعداد: (459)