قلب مارادونا را از تنش بیرون آوردند!

به گزارش بهترین مقاله، کالبدشکافی دقیق بدن دیه گو آرماندو مارادونا فقید فردا در بوینس آیرس آرژانتین انجام خواهد شد؛ این در حالی است که مورد عجیبی در این باره گزارش شده است.

قلب مارادونا را از تنش بیرون آوردند!

به گزارش خبرنگاران ، ورزش سه نوشت: آزمایش بر روی خون، ادرار، موارد مربوط به کالبد شکافی و حتی قلب دیه گو آرماندو مارادونا که گفته می گردد وزن آن دو برابر حالت طبیعی است، فردا شروع خواهد شد تا در آزمایشگاه های مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد؛ این در حالی است که منابع قضایی امروز گزارش دادند کالبدشکافی پیکر مارادونا توسط پزشکان قانونی، صورت گرفته است و همه چیز آماده آزمایشات دیگر است.

مطالعات مهم دیگری روی بدن مارادونا انجام می گردد که به واسطه آن می توان متوجه شد که آیا او در ساعات آخر زندگی خود الکل یا مواد مخدر مصرف نموده است یا خیر. همچنین مطالعات هیستوپاتولوژیک که شامل مواردی است که میکروسکوپی اندام ها را آنالیز می نماید، نیز انجام خواهد شد.

بیشتر تحقیقات تخصصی فردا ساعت 8 صبح به وقت آرژانتین و در مقر ناظر پلیس بوینس آیرس انجام خواهد شد. همچنین دو نفر از دادستان ها برای نظارت بر این آزمایشات به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

از طرفی در بخش آسیب شناسی روی قلب دیه گو مارادونا که به طور کامل از بدن او برداشته شده، آزمایشاتی شکل خواهد گرفت؛ این در حالی است که بخشی از گزارش ها حاکی از آن است که قلب و اسطوره فوتبال آرژانتین تا حدود زیادی یعنی 500 گرم اضافه وزن داشته و به نوعی این امر غیر طبیعی بوده است.

یکی دیگر از نکاتی که متخصصان درخواست تجزیه و تحلیل آن را داشته اند به سیستم راهنمایی قلبی مربوط می گردد؛ این یعنی ساختار های محرک که باعث انقباض قلب می گردد و عظیم شدن بیش از حد این اندام مارادونا را در پی داشته است.

آزمایشگاه های دیگری نیز در این رابطه تحقیقات خود را انجام خواهند داد که وابسته به دیوان عالی دادگستری هستند و قصد دارند آزمایشات خود را روی کالبد مارادونا به شکل دقیق انجام دهند. در این زمینه آن ها از تارهای موی اسطوره فقید فوتبال آرژانتین استفاده خواهند کرد تا نتایج موردنظرشان حاصل گردد.

سخنگویان در این زمینه تصریح نموده اند که پاسخ هیچ کدام از این آزمایش ها فردا منتشر نخواهد شد؛ حتی آزمایش های ادرار و خون که پاسخ به آنها زودتر از بقیه به دست متخصصان خواهد رسید.

گفتنی است که چند روز پیش دیه گو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین و یکی از بهترین های تاریخ به دلیل حمله قلبی درگذشت و به نظر می رسد که این کالبد شکافی و آنالیز روی بدن مارادونا و مشخصا قلب او نیز به همین دلیل بوده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1369

به "قلب مارادونا را از تنش بیرون آوردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلب مارادونا را از تنش بیرون آوردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید