شاهرودی: داربی ایمون زاید را کسی فراموش نمی کند

به گزارش بهترین مقاله، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: داربی از اهمیت زیادی برخوردار است.

شاهرودی: داربی ایمون زاید را کسی فراموش نمی کند

رضا شاهرودی در گفت وگو با بهترین مقاله، درباره داربی هشتاد و هشتم اظهار کرد: با توجه به این که این روزها پرسپولیس شرایط خیلی خوبی در لیگ دارد فکر می کنم شاهد بازی جذابی باشیم. البته می دانیم با توجه به این که بازی ها فشرده است کار برای بازیکنان بسیار سخت خواهد بود چرا که طی چند روز باید سه بازی حساس را پشت سر بگذارند. البته استقلال هم این روزها شرایط خوبی دارد و قطعا آن ها هم نمی خواهند در این بازی بازنده باشند. به همین خاطر فکر می کنم دو تیم بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دهند.

وی اضافه نمود : همه می دانند این روزها پرسپولیس با 13 و یا 14 بازیکن لیگ را پشت سر گذاشته و الان در لیگ قهرمانان آسیا است به خاطر محرومیتی که به وجود آمد این تیم نتوانست بازیکن جذب کند و به همین خاطر شرایط برای کار سخت شد اما در این میان برانکو توانست تیم قدرتمندی را آماده کند که این روزها هم بازی های خوبی را از آن شاهد هستیم به طوری که می بینیم با توجه به بدن سازی خوب انجام گردیده، از دقیقه 60 تیم با دوندگی بیشتری نسبت به حریفان بازی می نماید.

شاهرودی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست یک بازی محتاط را از پرسپولیس ببینیم تا بازیکنانش دچار مصدومیت احتمالی نشوند، گفت:برانکو بهتر از هر کسی می داند تیمش نباید در داربی محتاط باشد چرا که همه طرفداران و پیشکسوتان از این بازی برد می خواهند. خاطرم است که روزی علی پروین می گفت، داربی را ببرید و اگر در بقیه بازی ها باختید مهم نیست. الان ما نمی گوییم که بقیه بازی ها برای ما اهمیت ندارد اما قطعا داربی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره خاطره اش از داربی هم گفت: داربی ها همیشه خاطره انگیزند اما آن بازی که 9 نفره بودیم و با حریف مساوی کردیم از داربی های شیرینی است که در آن بازی نموده ام. البته داربی ایمون زاید از شیرین ترین داربی هایی است که در خاطرم به جا مانده است و فکر نمی کنم کسی این بازی را فراموش کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 3

به "شاهرودی: داربی ایمون زاید را کسی فراموش نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهرودی: داربی ایمون زاید را کسی فراموش نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید