حسین عبدی: تیم فوتبال بانوان کمتر از 2 سال جزو بهترین های آسیا خواهد بود

به گزارش بهترین مقاله، حسین عبدی، مدیر فنی تیم های ملی فوتبال بانوان درباره شرایط تیم ملی فوتبال بانوان گفت: اگر برنامه ریزی منظمی داشته باشیم، در سایه سازماندهی دقیق می توانیم کمتر از دو سال جزو تیم های خوب آسیا شویم.

حسین عبدی: تیم فوتبال بانوان کمتر از 2 سال جزو بهترین های آسیا خواهد بود

حسین عبدی، مدیرفنی تیم های ملی فوتبال بانوان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: بازیکنان تیم های فوتبال بانوان تشنه یادگیری هستند و در این راه نیز کوشش می نمایند. خوشبختانه در بخش فوتسال بانوان شرایط خوب است. البته فوتسال بانوان برنامه های خود را زودتر آغاز کرد و بازی های تدارکاتی خوب و زیادی را پشت سر گذاشت. امیدوارم در فوتبال بانوان نیز بتوانیم عملکرد شایسته ای داشته باشیم و به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.

وی درباره شرایط تیم فوتبال بزرگسالان اعزامی به رقابت های مقدماتی کسب سهمیه المپیک گفت: تیم آماده است و بازیکنان شرایط خوبی دارند. امیدوارم این تیم نیز مانند تیم زیر 16 سال و زیر 19 سال دختران از مرحله گروهی مقدماتی صعود کند. پس از آن با تدارک بهتر برای مراحل بالاتر برنامه ریزی کنیم.

مدیر فنی تیم های ملی فوتبال بانوان ادامه داد: معتقدم اگر این تیم ها را رها نکنیم و برنامه های آماده سازی آنها به صورت مستمر پیگیری گردد، تا یک سال و نیم آینده فوتبال بانوان نیز رشد و پیشرفت خود را در سطح آسیا خواهد دید. تیم زیر 19 سال دختران در رقابت های مقدماتی بسیار خوب عمل کرد. تیم های آسیایی باید به پیشرفت تیم های ایرانی در همه رده های سنی عادت نمایند. به طور حتم در آینده ای نزدیک رقبای آسیایی حساب ویژه ای روی تیم های فوتبال بانوان ایران باز خواهند کرد.

عبدی یادآورشد: البته در این میان چند موضوع را باید در نظر گرفت. مهم ترین موضوع سازماندهی تیم هاست که از سرپرست گرفته تا مربی و کادرفنی و پزشک تیم را شامل می گردد. دومین موردی که باید در نظر داشت تماس مستقیم با تیم های بزرگ است. هرچه بازی های تدارکاتی بانوان ما بیشتر باشد، مسیر رسیدن به موفقیت سریع تر صورت خواهد گرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم فوتبال بانوان ایران با توجه به رقبای سرسختی که در آسیا دارد چه زمانی می تواند خودش را به جمع تیم های قدرتمند قاره برساند، توضیح داد: قرار دریافت در جمع تیم های برتر آسیا شاید حدود سه سال زمان بطلبد، اما من معتقدم با برنامه ریزی دقیق و پیگیری منظم برنامه ها در مدت زمان کمتر از دو سال می توانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

مدیر فنی تیم های ملی فوتبال در خصوص پیش بینی نتایج تیم بانوان در رقابت های کسب سهمیه المپیک گفت: رقبای سختی داریم. به هرحال برای رسیدن به موفقیت باید کوشش کرد و خسته نشد. اگر در این دوره به موفقیت نرسیدیم، در دوره های بعد به طور حتم موفق خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 45

به "حسین عبدی: تیم فوتبال بانوان کمتر از 2 سال جزو بهترین های آسیا خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین عبدی: تیم فوتبال بانوان کمتر از 2 سال جزو بهترین های آسیا خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید