تشکر کمپین حمایت از صنایع دستی ایران از مونسان برای برقراری بیمه هنرمندان صنایع دستی

کمپین حمایت از صنایع دستی ایران، با صدور بیانیه ای از کوشش های رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون صنایع دستی این سازمان به خاطر پیگیری برای برقراری مجدد بیمه بخشی از هنرمندان صنایع دستی تشکر و قدر دانی کرد.

تشکر کمپین حمایت از صنایع دستی ایران از مونسان برای برقراری بیمه هنرمندان صنایع دستی

به گزارش خبرنگاران، در این بیانیه که یک نسخه از آن به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارسال شده، آمده است:

با عنایت پروردگار و با پیگیری های مستمر از سوی معاونت محترم صنایع دستی کشور و همچنین فعالان و کنشگران حوزه صنایع دستی پس از گذشت نزدیک به 5 سال از قطع بیمه های تامین اجتماعی هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی کشور، خوشبختانه با تصویب قسمتی از بودجه مورد احتیاج این امر مهم، دستور برقراری مجدد بیمه بخشی از این عزیزان صادر شده است.

قطعا این مهم بارقه امیدی را در دل های صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی کشور خواهد افروخت و آنها را دلگرم به وجود اراده ای راسخ از سوی معاونت محترم صنایع دستی و سایر مدیران این حوزه در برطرف موانع و مسائل موجود خواهد کرد.

لذا کمپین حمایت از صنایع دستی کشور ضمن تشکر و قدردانی از ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جناب آقای دکتر مونسان و تشکر ویژه از خانم دکتر محمودیان به جهت پیگیری های مستمر، این حرکت شایسته را به خانواده صنایع دستی کشور تبریک و تهنیت عرض می کند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 22 شهریور 1398 بروزرسانی: 22 شهریور 1398 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 241

به "تشکر کمپین حمایت از صنایع دستی ایران از مونسان برای برقراری بیمه هنرمندان صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکر کمپین حمایت از صنایع دستی ایران از مونسان برای برقراری بیمه هنرمندان صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید