بورس به شدت مخالف ورود به موضوع رمز ارزهاست

به گزارش بهترین مقاله، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: سازمان بورس بر این عقیده است که نمی توان نوسانات رمز ارزها را کنترل کرد و در جلسات مختلف هم مخالفت خود را با این موضوع ابراز کرده است.

بورس به شدت مخالف ورود به موضوع رمز ارزهاست

امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی بهترین مقاله، گفت: موضوع رمزارزها یکی از موضوعاتی است که طی جلسات مختلف به آن پرداخته شده و مسؤولیت تدوین استاندارد رمزارزها برعهده وزارت ارتباطات بود که این کار به صورت همکاری مشترک بین سازمان فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات رادیویی انجام شد.

وی اضافه کرد: جلسات متعددی با نمایندگان وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته ایم تا بتوانیم مجوزهای رمزارز را تهیه و تنظیم کنیم.

بورس مخالف رمز ارز است

معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه تاکید کرد: متاسفانه بورس به شدت مخالف ورود به موضوع رمزارزهاست و در این قضیه نمی خواهد دخالتی داشته باشد.

وی در پایان گفت: سازمان بورس بر این عقیده است که نمی تواند نوسانات رمزارزها را کنترل کرد و در جلسات مختلف هم مخالفت خود را با این موضوع ابراز کرده است.

لازم به ذکر است، موضوع استخراج رمزارزها از ماه گذشته در دستورکار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته و بانک مرکزی نیز پیگیر آن است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 298

به "بورس به شدت مخالف ورود به موضوع رمز ارزهاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس به شدت مخالف ورود به موضوع رمز ارزهاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید