انتقاد مقام آلمانی از شکست جامعه بین المللی در حل بحران های جهانی

به گزارش بهترین مقاله، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در آستانه برگزای این اجلاس مهم، جامعه بین المللی را به شکست در راستا یافتن صلح در بسیاری مناطق بحرانی جهان متهم کرد.

انتقاد مقام آلمانی از شکست جامعه بین المللی در حل بحران های جهانی

با ویزای آلمان قیمت از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از نشریه فوکوس آلمان، وولفگانگ ایشینگر، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در آستانه برگزاری این اجلاس مهم امنیتی از جامعه بین المللی درخواست کرد که به صورت فشرده تر برای راهکار مناقشات جهانی کوشش نمایند.

وی تاکید نمود که جهان خطرناکتر شده است. جامعه بین المللی و به ویژه اتحادیه اروپا در بسیاری مناطق در یافتن راهکار هایی برای صلح شکست خورده است.

ایشینگر تاکید نمود: ما بحران ها و رویدادهای وحشتناکتر از آنچه می توان تصور کرد را داریم. وی از جمله به ناکامی غیر قابل بخشش جامعه بین المللی در سوریه اشاره نمود.

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ بخصوص در این راستا خود را از اتحادیه اروپا دلسرد نشان داده و گفت که در مدت نه ساله جنگ در سوریه هیچ گونه کوششی برای آوردن طرف های درگیر بر سر میز مذاکرات و شروع فرایند صلح انجام نشده است. این نشانه عدم مسئولیت کشورهای تراز اول در اتحادیه اروپا و همه اعضای آن است.

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در ادامه توضیح داد که همچنین آلمان باید نقش قدرتمندانه تری را در جهان ایفا نماید.

کنفرانس امنیتی مونیخ از روز آدینه تا یکشنبه (25 تا 27 بهمن ماه) در مونیخ برگزار می گردد و بیش از 800 نفر در این اجلاس مهم بین المللی حضور خواهند داشت.

به گفته ایشینگر حدود 40 تن از سران کشورها و 100 وزیر امور خارجه و وزیر دفاع در این اجلاس مهم بین المللی گرد هم خواهند آمد و فرانک والتر اشتاین مایر، رئیس جمهور آلمان مراسم افتتاحیه این کنفرانس را برگزار خواهد نمود.

کنفرانس امنیتی مونیخ سال جاری برای پنجاه و ششمین بار برگزار می گردد .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 735

به "انتقاد مقام آلمانی از شکست جامعه بین المللی در حل بحران های جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد مقام آلمانی از شکست جامعه بین المللی در حل بحران های جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید