اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش بهترین مقاله، تهران (پانا) - شرایط و زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید اعلام شد.

اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش وبدا، محمد تاج فرد مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: بر اساس آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر 5% سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در آغاز هر سال تحصیلی اختصاص می یابد.

تاج فرد اضافه نمود: تسهیلات موضوع این آیین نامه صرفاً برای همسر و فرزندان شاهد، جانبازان بالای 50%، همسر و فرزندان آنان، آزادگان، همسر و فرزند آنان و جانبازان 25% الی 49% می باشد.

وی با بیان اینکه ثبت نام انتقال برای دانشجویان ورودی سال های قبل، در شهریور ماه اجرا شده تأکید کرد: برای آن دسته از عزیزانی که پیروز به ثبت نام نشده اند، مهلت ثبت نام فقط به مدت 2 روز در روزهای شنبه و یکشنبه 17 و 18 آبان ماه تمدید می گردد.

وی توضیح داد: این مهلت ثبت نام، برای آخرین بار بوده و به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت در مورد زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید گفت: با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری به تازگی، زمان ثبت نام برای نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر علوم پزشکی از روز دوشنبه 26 آبان الی روز شنبه اول آذرماه مشخص شده است.

تاج فرد اضافه نمود: دانشجویان واجد شرایط انتقال، ضروری است صرفاً در زمان های مشخص شده و به وسیله سامانه نقل و انتقال به آدرس: vsa.behdasht.gov.ir اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و ستاد مرکزی وزارتخانه خودداری فرمایند.

وی در مورد اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان اضافه نمود: درخواست متقاضیان در کمیسیون جابجایی آنالیز و نتیجه آن در اولین فرصت به وسیله پیامک به دانشجو اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1304

به "اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید