از تدوین شیوه نامه کمک های بلاعوض تا اصلاحیه دستورالعمل حمایت از ورزشکاران

به گزارش بهترین مقاله، خبرگزاری خبرنگاران-اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه امروز خود موارد مختلفی از جمله بندهای بودجه 1401 را مورد بررسی قرار دادند.

از تدوین شیوه نامه کمک های بلاعوض تا اصلاحیه دستورالعمل حمایت از ورزشکاران

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز، اعضای شورا در دستور شماره 1، نامه فرمانداری با موضوع بودجه سال 1401 را بررسی کردند.

در خصوص بند 1 بودجه1401 مصوب شد که شورای شهر بر مصوبه خود اصرار و با استناد به بخشنامه بودجه ای وزارت کشور، توضیحات لازم را به هیئت تطبیق ارائه کند.

در بند 2 مصوبات بودجه سال 1401، در خصوص بودجه مرکز پژوهش ها، که در سال های گذشته در ذیل بودجه شورا ارائه می شد، مصوب شد این بودجه در قالب بودجه تحقیقاتی شهرداری تبریز ارائه شده و شهرداری موظف به اخذ شناسه برای این ردیف شد.

دستور شماره 2 جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص نامه فرمانداری مبنی بر بودجه مصوبه شرکت بهره برداری و سازمان مترو و کشتارگاه صنعتی تبریز که اعضای شورا بر مصوبه خود اصرار کردند.

همچنین در خصوص هزینه کرد کمک های بلاعوض، مصوب شد شیوه نامه ای در این راستا تدوین شود.

در خصوص کمک 50 میلیاردی بلاعوض به شهروندان که بند دیگر نامه فرمانداری است و مغایر با قانون تشخیص داده شده است، شورای شهر بر مصوبه خو تاکید کرده و تدوین شیوه نامه کمک های بلاعوض را در دستور کار قرار می دهد.

همچنین موضوع تخفیف عوارض محلی در این بند، با عنوان کاهش مبنای محاسبه اصلاح شد.

دستور شماره 3 جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز مربوط به بررسی نامه فرمانداری در خصوص مصوبات شورا با موضوع شرکت هاپکو بود که این موضوع با لحاظ توضیحاتی مبنی بر محاسبه به روز تعرفه عوارض و اصرار بر مصوبه قبلی به تصویب رسید.

دستور شماره 4 مبنی بر بررسی نامه فرمانداری با موضوع افزایش صد درصدی قیمت بلیط نقدی اتوبوس بود که طی آن فرمانداری خواستار تعدیل این قیمت شده است.

دستور پنجم نیز در خصوص اصلاحیه دستورالعمل حمایت از ورزشکاران بود که به گفته پرویز هادی، شیوه نامه حمایت از ورزشکاران در شورای پنجم به تصویب رسیده و پس از آن ایراداتی وجود داشت که در شورای ششم و بعد از استقرار کمیته ویژه در کمیسیون ورزش و جوانان نسبت به رفع آنها اقدام شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 2060

به "از تدوین شیوه نامه کمک های بلاعوض تا اصلاحیه دستورالعمل حمایت از ورزشکاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تدوین شیوه نامه کمک های بلاعوض تا اصلاحیه دستورالعمل حمایت از ورزشکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید