25 مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو برای هر سبک و سلیقه ای

به گزارش بهترین مقاله، آینه های دکوراتیو را می توان روی دیواری از خانه یا محل کار نصب کرد. آینه های تزیینی نه تنها دیوارها را از حالت کسل نماینده نجات می دهند بلکه توهم فضای بیشتری را ایجاد می نمایند یا برای روشن شدن نقاط تاریک محیط استفاده می شوند. با وجود تنوع بسیار در آینه های دکوراتیو، این وسایل زینتی می توانند یک احتیاج برای طراحی فضای داخلی باشند. پس اگر می خواهید با انواع مدل آینه های تزیینی آشنا شوید، این مقاله از خبرنگاران را تا سرانجام بخوانید.

25 مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو برای هر سبک و سلیقه ای

چگونه بهترین متخصص را برای اجرا و نصب آینه دکوراتیو بیابیم؟!

25 مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو

هر یک از آینه های دکوراتیو زیر را باید براساس مقدار بودجه و سبک دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید:

1- آینه با طرح گلبر گ های گیاهان

این آینه دیواری الهام گرفته از عناصر گل و گیاه است که با داشتن ترکیبی از گلبرگ های آینه ای و توخالی، طراحی زیبا و فانتزی را ایجاد نموده است. این آینه برای اتاق خواب نوجوان یا هر فضای دیگری مناسب است زیرا به تازگی و سرزندگی فضا یاری می نماید.

مطلب پیشنهادی: چگونگی نصب آینه های دکوراتیو در منزل و محل صحیح نصب آن ها

2- آینه دکوراتیو با طرح خورشید تابان

با استفاده از عناصر طلایی رنگ در اطراف آینه که بیشتر شبیه به تابش نور مستقیم خورشید هستند، آینه با طرح خورشید تابان، جلوه ای از زیبایی را به فضا می دمد. این طراحی آینه دکوراتیو هم برای محیط های مسکونی و هم تجاری عالی است.

3- آینه های کوچک ستاره ای شکل

سه آینه دیواری کوچک که تداعی نماینده شکل ستاره هستند، در فاصله ای کم از یکدیگر قرار گرفته اند. حالت فانتزی و توجه به جزئیات باعث می گردد آینه کوچک ستاره ای همواره توجه افراد را به خود جلب کند.

4- آینه مدرنِ تار عنکبوتی

این آینه با شمایل تارهای عنکبوت، ظاهری مدرن را به فضا می بخشد. آینه در میان یک قاب پیچیده از تارهای طلایی قرار گرفته است و ترکیبی از هنر و عملکرد را نمایان می سازد. آینه ای که با شیشه و چوب ساخته شده باشد، سبکی منحصر به فرد را نمایش می دهد.

5- آینه دکوراتیو به شکل گل

رنگ های طلایی و سیاه با هم برخورد می نمایند و یک گل زیبا را به عنوان آینه دیواری تزیینی به ارمغان می آورند. این آینه به هر دیوار خالی، ظاهری زنده می دهد و یادآور عناصر موجود در طبیعت است.

6- آینه طلایی به شکل آفتابگردان

با یک آینه دیواری طلایی درخشان کمی آفتاب را وارد فضای زندگی و کار خود کنید. این آینه یک اِلمان ضروری برای همه عاشقان گل آفتابگردان است. ظرافت و جذابیت بالای این مدل آینه دکوراتیو می تواند بدون فکر زیاد، افراد را برای خرید متقاعد کند.

7- آینه گِرد مدرن با شبکه فلزی

یک شبکه هندسی یک آینه گرد را در هسته خود نگه داشته است تا یک شاهکار فلزی ایجاد کند. قطعه ای پویا که به عنوان نقطه کانونی محسوب می گردد و افراد را به سرعت به خود جلب می نماید. این آینه برای فضای نشیمن انتخابی عالی است.

8- آینه هشت ضلعیِ هندسی

این آینه هشت ضلعی که با عناصر طلایی رنگ زینت داده شده اند، جذابیتی مدرن را تداعی می نماید. برای ساختن این مدل آینه دکوراتیو با ظاهری پر زرق و برق از میله های باریک و مستحکم استفاده شده است.

9- آینه دکوراتیو با پَرهای آبی

این آینه در رنگ آبی و با ترکیبی از پرها و گلبرگ های زیبا تزیین شده است. تمام قسمت های کار از فلز ساخته شده است و به دلیل جزئیات طراحی زیبا، می تواند برای کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

10- آینه گِرد کریستالی

آینه گرد با این ویترین تزیینی از کریستال های زیبا و درخشان باعث افزایش و انعکاس نور در فضای داخلی می گردد. طرحی غریب که بر روی یک دیوار خالی بسیار خیره نماینده و زیبا به نظر می رسد.

11- آینه دکوراتیو به شکل گل کوکب

آیا می دانید گل های کوکب به طور سنتی نمادی از پیوند و تعهد بین مرد و زن هستند؟ این آینه دیواری زیبا به شکل گل کوکب درآمده است که برای زوج های جوان و خانواده ها و در محیط گرم خانه، انتخابی عالی است.

12- آینه با چهار دایره تودرتو

این آینه دکورایتو با طرحی ساده و مدرن باعث می گردد که همواره در خاطر افراد باقی بماند. چهار دایره تودرتوی زیبا که در ابعاد خاص تزیین شده اند، نمادی از بی نهایت و گردش دنیا را در خود دارند.

13- آینه بیضی شکل با برگ زیتون طلایی

کمی زرق و برق از عناصر یونان باستان را به فضای داخلی خود وارد کنید! این آینه برنجی که با برگ های زیتون تزیین شده است، تجلی زیبایی باستانی است. نه تنها سرشار از انرژی و بازیگوشی است بلکه می تواند بسیار لوکس نیز به نظر برسد.

14- آینه مسی رنگ به شکل لب

یک آینه دیواری به رنگ مسی که شکل لب ها را به خود گرفته است؛ بهترین انتخاب برای اتاق بانوان و دختران جوان است. این لب ها با رنگ مسی تزیین شده اند تا تداعی نماینده محیطی دخترانه و فانتزی باشند.

15- آینه دکوراتیو با طرح گلبرگ

تأثیر سبک آرت دکو (یک سبک هنری) در این آینه تزیینی طلایی، روح زندگی را بخشیده است. یک آینه بی نظیر با طرح گلبرگ های گل که هم به عنوان یک آینه و هم به عنوان یک اثر هنر دیواری شیک، قابل استفاده است.

16- آینه تزیینی با سبک کاشی شکسته

این آینه زیبا با قاب ساخته شده از کاشی های شکسته شیشه ای، ظاهری منحصربه فرد و پویا دارد. این آینه برای مواردی مناسب است که هدف برجسته کردن یک دیوار خالی به رنگ سفید با یک اثر هنری ساده و پُر جنب وجوش است.

17- آینه خاتم کاری شده شرقی

این آینه دکوراتیو با خاتم های طلایی خود، روح هنری خاورمیانه را نشان می دهد. طرحی پیچیده که در واقع ترکیبی از هنر خاتم کاری ایرانی- اسلامی است. این آینه یک اثر هنری است که برای بیشتر فضاهای موجود در خانه قابل استفاده می باشد.

18- آینه چوبی با سبک روستایی

این آینه دارای سبک طراحی روستایی است که جذابیت های آثار چوبی را به نمایش می گذارد. این آینه با چوب های هم اندازه و به صورت عمودی در کنار هم ساخته شده است که هنر مدرن و کلاسیک را با هم ادغام نموده است.

19- آینه دکوارتیو با طرح رودخانه ای

یک رودخانه شیشه ای که از وسط چوب گذشته است، طرح منحصربه فرد و زیبایی به این آینه بخشیده است. شکل رودخانه می تواند به صورت افقی یا عمودی زینت داده گردد تا سبک هایی الهام گرفته از طبیعت را نشان دهد.

20- آینه به سبک آرت دکو مستطیلی

این آینه به سبک آرت دکو و با استفاده از میله های طلایی که قاب هندسی آن را تشکیل داده اند، ساخته شده است. این یک آینه خارق العاده برای افزودن سبک مدرن و توهم فضای عظیم در حمام، اتاق خواب، راهرو و ورودی خانه است.

21- آینه دکوراتیو مکرومه ای

این آینه دیواری زیبا دارای قاب مکرومه است که هنر کلاسیک را نشان می دهد. جنس مکرومه می تواند از نخ، پنبه و هر متریال دیگری باشد. ظاهر گرم و خانگی این آینه باعث شده است تا محصولی عالی برای دکوراسیون منزل با سبک سنتی باشد.

22- آینه گِرد آویزان با برگ های گیاهان

یک آینه ساده با قاب نازک طلایی است که به شکلی آویزان بر روی دیوار قرار می گیرد. جذابیت بی انتهای این آینه به برگ های کوچک مصنوعی است که در یک طرف خودنمایی می نمایند. این مدل از آینه ظاهری مدرن و الهام گرفته از طبیعت دارد.

23- آینه تزیینی با طرح گل داوودی

این آینه دیواری فلزی با پالت رنگی کاملاً گرم خود، گزینه مناسبی برای یک خانه با دکوراسیون سنتی است. از طرح گل داوودی برای این آینه استفاده شده است، گلی که به طور سنتی نمادی از شادی، عشق و طول عمر است.

24- آینه های کوچک تزیینی مشبک

این آینه دکوراتیو شاهکاری بی مانند است که جذابیت بصری فوق العاده ای را به طراحی داخلی می بخشد. اما به اندازه کافی ساده و مینیمال طراحی شده است تا در بیشتر سبک های دکوراسیون اعم از مدرن، کلاسیک و معاصر قابل استفاده باشد.

25- آینه دکوراتیو با طرح طنابی

آینه ای به سبک روستایی که دارای قاب طنابی (سه ردیف طناب) است. طناب ظاهری خودمانی و سنتی را به این مدل از آینه دیواری بخشیده است. این آینه به شکلی آویزان بر روی دیوار حمام، دستشویی و اتاق های خواب قرار می گیرد.

سخن آخر

بعضی از زیباترین انواع آینه های دکوراتیو را در بالا معرفی کردیم، حالا می توانید با الهام دریافت از این مدل ها به سراغ آینه مورد نظر خود بروید. اما قبل از انتخاب و خرید آینه دکوراتیو باید نخست سبک دکوراسیون منزل یا محل کار خود را بشناسید و با تنظیم مقدار بودجه خود وارد بازار شوید. وجود یک آینه با طراحی شیک و جذاب می تواند زندگی را به یک محیط خسته و بی جان بدمد.

منبع: ویکی ساختمان
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1457

به "25 مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو برای هر سبک و سلیقه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو برای هر سبک و سلیقه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید