پشت پرده قرارداد عجیب محمد نادری با استقلال

به گزارش بهترین مقاله، خبرنگاران: محمد نادری یکی از جابجایی جنجالی فصل پیش بود. او از باشگاه پرسپولیس جدا شد و به استقلال، رقیب سنتی پیوست. مسئولان باشگاه استقلال در آن زمان نام کردند با توافق بسیار خوب و طولانی مدتی این بازیکن را که به نام بازیکن قرضی به پرسپولیس پیوسته بود به خدمت گرفته اند.

پشت پرده قرارداد عجیب محمد نادری با استقلال

به گزارش خبرنگاران، در آن زمان ادعا شد قرارداد نادری با استقلال 3 ساله است و مبلغ رضایتنامه اش را هم خودش قرار است بپردازد. با این وجود، اما محمدی نادری در انتهای فصل به نام بازیکن آزاد از استقلال جدا شد تا معین شود دست کم در مورد مدت زمان این قرارداد حرف درستی بیان نشده است. حالا، اما مدیرعامل باشگاه در صحبت هایی که با تلویزیون داشته از این گفته که حتی رقم پرداختی رضایتنامه هم چیزی نبوده است که مسئولان استقلال اعلام کرده اند.

احمد مددی با شفاف سازی درباره این موضوع می گوید: قرارداد نادری یکساله بوده که نه در باشگاه، بلکه در قزوین بسته شده بود. قرارداد نادری از طریق مهدی عبدیان بسته شد آن هم بدون هماهنگی من. خودم از رسول پناه، مدیرعامل وقت پرسپولیس متوجه قرارداد نادری شدم. رسول پناه به من گفت آیا خبر داری با نادری قرارداد بسته اند؟ گفتم نه! او گفت مبلغ رضایت نامه نادری 50 هزار یورو است، اما با این کار باعث شدید عدد رضایت نامه اش بالا برود. هنوز رضایت نامه نادری را از تیم سابقش در بلژیک نگرفتیم که عکس قرارداد با او منتشر شد، این کار یعنی خودکشی در فوتبال. تیم بلژیکی دست بالا گرفت و گفت زحمت بکشید 200 هزار یورو پرداخت کنید. تا این لحظه 100 هزار یورو پرداخت کردیم و 100 هزار دیگر بدهکار هستیم. در قرارداد با نادری تفاهم کردیم که او باید باقی مبالغ را بدهد. از نادری سوال کنید که قراردادش به چه صورت بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1811

به "پشت پرده قرارداد عجیب محمد نادری با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده قرارداد عجیب محمد نادری با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید