پخش مجموعه رادیویی کمین با موضوع سرقت های مهم درتهران از دو شبکه رادیویی

به گزارش بهترین مقاله، تهران (پانا) - اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، مجموعه نمایشی کمین را برای پخش از شبکه های رادیویی نمایش و ایران آماده کرد.

پخش مجموعه رادیویی کمین با موضوع سرقت های مهم درتهران از دو شبکه رادیویی

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، داستان نمایش کمین در مورد سرقت طلا و جواهر از یک خانواده است که در یک ساختمان در تهران زندگی می کنند. این خانواده چند همسایه دیگر هم دارند.

زینب آرمند نویسنده مجموعه رادیوییکمین ضمن اعلام این مطلب گفت: در طول پنج قسمت، این سرقت چند بار دیگر از منزل سایر همسایگان هم تکرار می شود.از سویی ماجرای سرقت اتومبیل یکی از همسایه ها، که حدود یک سالی است واحدش را تخلیه نموده، به این ماجرا مربوط می شود و به این ترتیب به گره گشایی داستان کمک می کند.

وی افزود:پیش از آنکه طرحی به رادیو ارائه کنم، در مورد سرقت های مهمی که در تهران اتفاق افتاده، تحقیق می کردم، در یکی از این تحقیق ها به این ماجرا برخورد کردم که نظرم را جلب کرد. حقیقت این است که کاراکترها و خرده پیرنگ ها همه ساخته ذهن من است و فقط از کلّیتِ سرقتی که در تحقیقات به آن رسیده بودم، برای نگارش الهام گرفتم.

آرمند تأکید کرد: دغدغه اصلی من برای نگارش مجموعه کمین- که نام اصلیش همسایه ها بود و به سبب تشابه نام با مجموعه ترکیبی در حال پخش از رادیو نمایش به کمین تغییر کرد- نزدیک بودن ماجرای سرقت، به هر روزِ زندگی ما آدم هاست، مثل نزدیک بودن مرگ، بیماری و هزار اتفاق ناخوشایند دیگر که آن را دور می پنداریم.همچنین شناخت آدم های اطرافمان موضوع دیگری بود که در ذهنم نقش بسته بود.

این مجموعه رادیویی به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که همزمان از رادیو نمایش نیزپخش می شود.

مجموعه رادیویی کمین به نویسندگی زینب آرمند، کارگردانی فریدون محرابی ، تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری محمدرضا محتشمی و با هنرمندی پریسا مقتدی، بهرام سروری نژاد، شمسی صادقی، حمیدرضا هدایتی، محمدرضا قلمبر، قربان نجفی، محمد پورحسن ، فریدون محرابی و تعداد دیگری از بازیگران رادیو، از روز شنبه 22 آذر ماه ، ساعت 23:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو ایران می رود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1377

به "پخش مجموعه رادیویی کمین با موضوع سرقت های مهم درتهران از دو شبکه رادیویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش مجموعه رادیویی کمین با موضوع سرقت های مهم درتهران از دو شبکه رادیویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید