واکنش آذری به بسته شدن 2 پنجره نقل و انتقالاتی فولاد: برای هیچ باشگاهی اینقدر سختگیری نشده بود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به بسته شدن 2 پنجره نقل و انتقالاتی فولاد گفت: پیش از این موارد مشابه ای مثل موضوع قرارداد ترابی با تراکتور وجود داشت اما این سختگیری ها رخ نداده بود.

واکنش آذری به بسته شدن 2 پنجره نقل و انتقالاتی فولاد: برای هیچ باشگاهی اینقدر سختگیری نشده بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, بعد از اینکه در ابتدای فصل جاری لیگ برتر فوتبال, محمد بلبلی با عقد قراردادی داخلی از سپیدرود رشت به فولاد خوزستان پیوست. باشگاه رشتی بیان کرد که این بازیکن تحت قرارداد این باشگاه بوده و برای او رضایت نامه ای برای انتقال به باشگاهی دیگر صادر نشده است. فولادی ها اما مدعی بودند که قرارداد بلبلی با سپیدرود یک قرارداد آماتورگونه بوده و این بازیکن برای خروج از باشگاه نیازی به فسخ قرارداد نداشته است.

در ادامه بلبلی سر از باشگاه استقلال درآورد تا موضوع این بازیکن وارد فاز تازه ای گردد و سه باشگاه به همراه این بازیکن درگیر ماجرا شوند. در ادامه طبق حکم کمیته مشخص شرایط بلبلی به مدت 6 ماه از بازی محروم و باشگاه فولاد نیز به پرداخت 300 میلیون تومان جریمه محکوم شد. (لینک مطلب)

بعد از تغییرات مدیریتی در فولاد و حضور سعید آذری به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه, این پرونده مورد تجدیدنظرخواهی نهاده شد که حاصل آن کاهش جریمه فولادی ها از 300 میلیون به 50 میلیون تومان و تقلیل محرومیت بلبلی از 6 ماه به 4 ماه بود. (لینک مطلب). امروز اما (یکشنبه) دوباره از سوی کمیته مشخص شرایط صادر شد که باشگاه فولاد را از جنبه ورزشی موضوع به محرومیت از 2 پنجره نقل و انتقالاتی محکوم نموده است. (لینک رای)

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در این باره به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه قرارداد باشگاه با بلبلی در زمانی اتفاق افتاده که من در فولاد نبوده ام, به طور کامل روی این موضوع مشرف نیستم. با این حال باید بگویم از این دست اتفاقات در فوتبال ایران بسیار اتفاق افتاده اما فکرمی کنم در هیچ یک از این موارد اینچنین حکمی صادر نشده که یک باشگاه را برای عقد قرارداد داخلی با یک بازیکن ایرانی از 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم نمایند. پیش از این موارد مشابه ای مثل موضوع قرارداد مهدی ترابی با تراکتور وجود داشته اما این سختگیری ها رخ نداده بود. در زمان مدیریت من در ذوب آهن اتفاق مشابهی رخ داد و ما یک بازیکن را از باشگاه داماش برای ذوب آهن به خدمت گرفتیم ولی در آن موقع از آن موضوع دفاع کردیم و مشکل خاصی پیش نیامد.

وی ادامه داد: سال جاری باشگاه ماشین سازی به دلیل شکایت شیمبا در فیفا از 3 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده بود که البته مدیران این باشگاه بیان کردند می توانند با دریافت رضایت از این بازیکن این حکم را برگردانند. این راهی است که ما هم به دنبال آن می رویم و سعی می کنیم با توجه به رابطه خوبی که با دوستان مان در باشگاه سپیدرود داریم, رضایت این باشگاه را بگیریم و حکم را عوض کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه منتظر ابلاغ رای رسمی از فدراسیون به باشگاه هستیم اضافه نمود: در حکمی که در رسانه ها منتشر شده 7 روز برای تجدیدنظرخواهی زمان داریم که از این زمان نهایت استفاده را خواهیم کرد. همانطور که بعد از حضور من در باشگاه فولاد, برای کاهش 250 میلیون تومانی جریمه کوشش کردیم, الان هم برای تغییر این رای از راه های مختلف وارد می شویم تا حق باشگاه فولاد ضایع نگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 1 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 745

به "واکنش آذری به بسته شدن 2 پنجره نقل و انتقالاتی فولاد: برای هیچ باشگاهی اینقدر سختگیری نشده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش آذری به بسته شدن 2 پنجره نقل و انتقالاتی فولاد: برای هیچ باشگاهی اینقدر سختگیری نشده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید