والیبال ایران شانس کسب سکو را دارد، بازی با فرانسه دیدنی خواهد شد

به گزارش بهترین مقاله، بهنام محمودی در مصاحبه با خبرنگاران با قابل پیش بینی خواندن نتایج کسب شده تیم ملی والیبال در هفته سوم رقابت های لیگ ملت ها گفت: ملی پوشان نمایش خوبی در بازی های هفته سوم داشتند و پیروز به کسب هر سه پیروزی شدند. ارومیه میزبانی مناسبی را ارائه داد و هماهنگی خوبی به عمل آورد. علاوه بر استقبال پرشور مردم در سراسر کشور، مردم ارومیه شور و شعف عجیبی ایجاد کردند و حمایت همه جانبه ای از تیم ملی داشتند.

والیبال ایران شانس کسب سکو را دارد، بازی با فرانسه دیدنی خواهد شد

کارشناس والیبال با اشاره به بازی های هفته چهارم خاطر نشان کرد: بازیکنان عملکرد قابل قبولی در ارومیه داشتند و امیدوارم در اردبیل نیز همین روند را ادامه دهند. سال جاری شانس کسب سکو داریم و باید از این موقعیت استفاده کنیم. ان شالله در هفته چهارم نیز شاهد بازی های خوبی از ملی پوشان باشیم و در کنار بازیکنان با تجربه از نفرات جوان تر هم استفاده بیشتری گردد.

وی در پاسخ به این سوال که پیروزی مقابل تیم های لهستان و روسیه در حالیکه بازیکنان اصلی آنها حضور نداشتند را چطور ارزیابی می کنید؟ گفت: تیم ملی با بازیکنان اصلی به سختی پیروز به شکست این تیم ها شد. امتیازات بسیار به هم نزدیک است و برای تثبیت صندلی خود احتیاج مبرم به کسب امتیازات داریم. در هفته پنجم اگر صعود قطعی شد می توانیم ترکیب جوان تری به کار گیریم.

تیم ملی در هفته چهارم با تیم های استرالیا، پرتغال و فرانسه دیدار خواهد داشت. محمودی در ارزیابی این حریفان گفت: فکر نمی کنم بازی با پرتغال و استرالیا مشکل باشد. در بازی برابر فرانسه نیز از امتیاز میزبانی و حمایت تماشاگران استفاده خواهیم کرد و این دیدار بازی جذابی خواهد شد.

کایپتان اسبق تیم ملی والیبال در سرانجام با آرزوی پیروزیت برای ملی پوشان گفت: بسیار از نتایج کسب شده تیم ملی شاد هستم، بازی های روانی به نمایش می گذارند. قطعاً این آمادگی برای حضور پیروز تر در رویدادهای پیش رو از جمله انتخابی المپیک یاری خواهد نمود.

به گزارش خبرنگاران، هفته چهارم رقابت های لیگ ملت های والیبال از 31 خرداد ماه به میزبانی سالن حسین رضازاده در اردبیل شروع می گردد و ملی پوشان ایران با کسب 8 پیروزی از 9 دیدار برگزار شده صدر جدول رده بندی را با اقتدار در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 207

به "والیبال ایران شانس کسب سکو را دارد، بازی با فرانسه دیدنی خواهد شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "والیبال ایران شانس کسب سکو را دارد، بازی با فرانسه دیدنی خواهد شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال ایران شانس کسب سکو را دارد، بازی با فرانسه دیدنی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید