هواپیمایی آتا: شایعه انفجار، انحراف و خروج از باند هواپیمای تهران، نجف کذب است

به گزارش بهترین مقاله، هواپیمایی آتا در اطلاعیه ای از آغاز تعمیر هواپیمای حادثه دیده خود در فرودگاه نجف به دست مهندسان تعمیرات پروازی اطلاع داد.

هواپیمایی آتا: شایعه انفجار، انحراف و خروج از باند هواپیمای تهران، نجف کذب است

به گزارش ایرنا، این اطلاعیه می افزاید: در مورد مشکل ایجاد شده در پرواز شماره 6644 نجف به مشهد هواپیمایی آتا به استحضار می رسانیم، پس از اعلام بروز مشکل در هواپیمای EP-TAM آتا به علت خالی شدن نیتروژن از محل چرخ جلو، چرخ های جلوی پرواز دچار لرزش شد و تصمیم خلبان بر اساس دستورالعمل های پروازی در این شرایط ریجکت (توقف) پرواز روی باند بود.

با پیگیری و دستور مدیرعامل هواپیمایی آتا در راستای حصول اطمینان کامل از ایمنی پرواز و سلامت مسافران، هواپیمای مذکور برای آنالیز و برطرف مشکل در اختیار متخصصین واحد تعمیر و نگهداری این هواپیمایی نهاده شد و با هماهنگی های صورت گرفته مسافران و کادر پرواز در هتل مستقر شدند.

این اطلاعیه می افراید: شایعات مربوط به انفجار و انحراف به سمت باند تکذیب می گردد. سلامتی و ایمنی پرواز اولویت اصلی هواپیمایی آتا است و بابت تاخیر ناخواسته، از مسافران عذرخواهی می کنیم.

خلبان پرواز شماره 6644 هواپیمایی آتا که قرار بود روز گذشته و در ساعت 20 از مبدا نجف به مقصد مشهد حرکت کند، بعد از دریافت خطای تایر (نقص فنی در سیستم لاستیک هواپیما) و هنگام تاکسی وِی در باند فرودگاه از پرواز منصرف شد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 بهمن 1401 بروزرسانی: 22 بهمن 1401 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 2217

به "هواپیمایی آتا: شایعه انفجار، انحراف و خروج از باند هواپیمای تهران، نجف کذب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمایی آتا: شایعه انفجار، انحراف و خروج از باند هواپیمای تهران، نجف کذب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید