نینتندو به ساخت فیلم هایی غیر از ماریو فکر می کند؛ دانکی کانگ فیلم بعدی است؟

به گزارش بهترین مقاله، نینتندو اعلام کرده که از ساخت فیلم ماریو بسیار راضی است. شرکت سازنده این فیلم، Illumination بوده و از کارهای دیگر آن می توان به مینیون ها و Despicable me اشاره کرد. با توجه به رضایت نینتندو امکان ساخت فیلم های بیشتر از بازی های این شرکت وجود دارد.

نینتندو به ساخت فیلم هایی غیر از ماریو فکر می کند؛ دانکی کانگ فیلم بعدی است؟

این خبر چندی پیش در جلسه پرسش و پاسخ درباره شرایط اقتصادی نینتندو منتشر شد. در این جلسه میاموتو به سرمایه گذاران گفت که فیلم ماریو در مراحل آخر ساخت خود قرار گرفته است. همین طور نینتندو نسبت به آن بسیار خوشبین است.

با وجود اینکه این فیلم تقریبا کامل شده است نینتندو قصد ندارد تا تعطیلات سال 2022 آن را عرضه کند. میاموتو گفت که می خواهد با این فیلم انتظارات طرفداران را برآورده کند بنابراین در این زمان اضافه فیلم را بهبود خواهند داد.

در جایی دیگر میاموتو درباره فیلم گفت که نینتندو قصد دارد تا فیلم های بیشتری از ساخته هایش درست کند. هدف این شرکت هم افزایش مخاطبان و توسعه بخش رسانه است. او گفت که نینتندو تک به تک فیلم ها را خواهد ساخت. با این کار تمرکز بیشتری روی آن داشته و فیلم ها به بهترین نحو تولید خواهند شد.

این خبر از کجا شروع شد؟

این خبر تنها چند روز بعد از خبر ساخت فیلم دانکی کانگ با صداگذاری سث روگن منتشر شد. هیچ کس اطلاعات زیادی درباره پروژه های بعدی نینتندو ندارد، تنها امیدواریم که این شرکت بتواند در دنیای سینمایی خوب عمل کند.

به طور کلی فیلم هایی که از روی بازی ها ساخته می شوند از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. مثال این موضوع فیلم اخیر مورتال کمبت بود که مسائل بسیاری داشت. از طرفی دنیای بازی های ویدیویی یک بستر بسیار خوبی برای فیلم است و با تمرکز روی آن می توان اثرات بسیار خوبی تولید کرد.

از طرفی زمانی که لیست صداگذاران ماریو منتشر شد با واکنش طرفداران روبرو شد. قرار دادن کریس پرت به عنوان ماریو کمی عجیب به نظر می رسد. به دلیل اینکه پرت صدای یک فرد عادی را دارد در حالی که لحن حرف زدن ماریو بسیار خاص است. مشکل اما فقط پرت نبود بلکه حضور بسیاری از هنرمندان در این فیلم باعث شد تا بسیار نسبت به این فیلم به دیدگاه تبلیغاتی نگاه کنند. با اینحال امیدواریم که نینتندو بتواند با تولید یک اثر بسیار خوب دید همگان را نسبت به فیلم های ساخته شده از بازی ها عوض کند.

منبع: GameInformer.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1901

به "نینتندو به ساخت فیلم هایی غیر از ماریو فکر می کند؛ دانکی کانگ فیلم بعدی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نینتندو به ساخت فیلم هایی غیر از ماریو فکر می کند؛ دانکی کانگ فیلم بعدی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید