مورنو: انریکه بخواهد برشود با کمال میل کنار می روم، راموس روی فرم نباشد، کنار گذاشته می شود

به گزارش بهترین مقاله، سرمربی تیم ملی اسپانیا می گوید اگر لوئیس انریکه بخواهد به کادر فنی این تیم برگردد و کارش را به عنوان سرمربی از سر بگیرد، او راه را برای بازگشت او بازخواهد گذاشت.

مورنو: انریکه بخواهد برشود با کمال میل کنار می روم، راموس روی فرم نباشد، کنار گذاشته می شود

به گزارش بهترین مقاله، مسئله ای که لوئیس انریکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا را چند ماه پیش مجاب به استعفا از سمت خود کرد، به شیوه ای غم انگیز به پایان رسید. انریکه از ماه مارس که به مبتلا بودن دختر 9 ساله اش به بیماری سرطان مغز استخوان پی برد، دیگر نتوانست تیم ملی اسپانیا را هدایت کرد و به همین دلیل او دو ماه پیش استعفا کرد و جای خود را به دستیارش روبرت مورنو داد.

فرزند انریکه اما چند روز پیش پایان تسلیم بیماری اش شد و درگذشت. به این ترتیب مشکل چند ماهه ای که گریبان انریکه را گرفته بود به شیوه ای تلخ به پایان رسید، هر چند بسیار بعید به نظر می رسد که انریکه به خاطر ضربه روحی سنگین وارد شده به او و خانواده اش به این زودی ها تصمیم به از سر دریافت مربیگری داشته باشد.

با این حال مورنو ضمن ابراز همدردی با انریکه، اظهار داشت هر زمانی که سرمربی سابق بارسلونا بخواهد کارش در تیم ملی اسپانیا را از سر بگیرد، او دست از هدایت این تیم خواهد کشید.

مورنو در نشست خبری پیش از بازی تیم ملی اسپانیا مقابل رومانی در دور پنجم دیدارهای مرحله انتخابی یورو 2020 گفت: هفته گذشته برای ما هفته سختی بود. ما تلاش مان را خواهیم کرد که در این مقطع بسیار بد، حال مردم را هرچند کم شاد کنیم. این تنها کاری است که از دست مان برمی آید. از اتفاقی که رخ داده زمان زیادی نگذشته است و به همین دلیل ما نمی خواهیم درباره اش صحبتی داشته باشیم. من لوئیس را دوست خودم می دانم و رفاقت از هر چیزی مهمتر است. اگر او روزی بخواهد به تیم ملی برگردد، من با کمال میل کنار می کشم تا بار دیگر به عنوان دستیار در کنارش کار کنم.

مورنو سپس به وضعیت برخی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا از جمله کاپیتان تیم سرخیو راموس اشاره کرد که به خاطر افت عملکردش مورد انتقاداتی واقع شده است و به او هشدار داد. او گفت: در شرایط فعلی بله، سرخیو بازی می کند اما من از او می خواهم به این موضوع فکر کند که اگر وضعیتش روبراه نباشد، بازی نخواهد کرد. من خوشحالم که جوان ترهای تیم بازیکنی مانند سرخیو را در کنارشان دارند، چون او می تواند کمک های فراوانی به آنها بکند.

تیم ملی اسپانیا فردا شب (پنجشنبه) از ساعت 23:15 به وقت تهران میهمان رومانی خواهد بود و سه روز بعد از جزایر فارو پذیرایی می کند. هر دو بازی در چارچوب دیدارهای انتخابی جام ملت های اروپای 2020 است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 313

به "مورنو: انریکه بخواهد برشود با کمال میل کنار می روم، راموس روی فرم نباشد، کنار گذاشته می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورنو: انریکه بخواهد برشود با کمال میل کنار می روم، راموس روی فرم نباشد، کنار گذاشته می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید