عسگرپور دبیر انجمن صنفی وی. او.دی شد

به گزارش بهترین مقاله، رئیس انجمن صنفی وی اودی با اشاره به تصمیم های تازه این صنف از انتخاب محمدمهدی عسگرپور به نام دبیر تازه و بازگشت دو پلتفرم فیلیمو و نماوا به فعالیت های این صنف خبر داد.

عسگرپور دبیر انجمن صنفی وی. او.دی شد

به گزارش خبرنگاران، محمد صراف رئیس انجمن صنفی وی اودی و مدیر پلتفرم فیلم نت با اشاره به جایگاه وی اودی ها گفت: رشد فعالیت های وی او دی ها در سال های گذشته و تولید محتوا در نمایش خانگی باعث شد لزوم فعالیت جدی تر انجمن صنفی بیش از پیش احساس شود.

او با اشاره به تصمیمات تازه هیات مدیره انجمن بیان نمود: بر همین اساس در جلسات هیات مدیره تصمیم جدی بر این بود که در عین این که فعالیت انجمن توسعه بیشتری پیدا کند نیاز است که یک دبیر با تجربه برای انجمن انتخاب شود. گزینه های زیادی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت آقای محمدمهدی عسگرپور به دلیل تسلط به فضای پلتفرم ها و تولید و همچنین سابقه تهیه کنندگی و همچنین آشنایی کامل با قوانین تولید برای این سمت انتخاب شدند.

رئیس انجمن صنفی وی اودی با اشاره به تصمیمات دیگر انجمن صنفی اضافه کرد: از دو پلتفرم فیلیمو و نماوا دعوت شد تا در صنف حضور داشته باشند و بر همین اساس با مدیران این پلتفرم ها جلساتی داشتیم که آنها هم استقبال کردند.

او با اشاره به انصراف این دو پلتفرم در سال گذشته شرح داد: حضور این دو پلتفرم در انجمن مغتنم است و به لحاظ قانونی هم مسئله ای وجود ندارد، چون دوستان انصراف کتبی نداده بودند.

محمدصراف در انتها شرح داد: امیدواریم در سال تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها انجمن صنفی بتواند با برقراری ارتباط موثر با رگولاتور موانع پیش روی این صنعت بزرگ و نوپا را رفع کند.

گفتنی است محمدمهدی عسگرپور دبیر تازه صنف وی او دی کشور سابقه طولانی در عرصه مدیریت سینمایی و فرهنگی دارد. مدیرعاملی خانه سینما، دبیری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیرعاملی بنیاد سینمایی فارابی و قائم مقامی مدیر شبکه 2 سیما از جمله فعالیت های عسگرپور در عرصه مدیریت است. در کارنامه عسگرپور می توان به ساخت 13 فیلم و سریال در سینما و تلویزیون در مقام کارگردان اشاره کرد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1737

به "عسگرپور دبیر انجمن صنفی وی. او.دی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسگرپور دبیر انجمن صنفی وی. او.دی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید