عزیزی: تنها فدراسیون المپیکی هستیم که در تهران یک وجب زمین نداریم

به گزارش بهترین مقاله، رئیس فدراسیون گلف گفت: تنها فدراسیون المپیکی هستیم که در تهران یک وجب زمین برای آموزش و تمرین نه در بخش حرفه ای و نه همگانی نداریم.

عزیزی: تنها فدراسیون المپیکی هستیم که در تهران یک وجب زمین نداریم

حمید عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برگزاری مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور در تبریز گفت: آنچه ورزشکار را با انگیزه می نماید و باعث تمرین و افزایش پشتکار و برنامه ریزی جدی در راستا قهرمانی می گردد، برگزاری مرتب، منظم مسابقات در سطوح مختلف، شهرستانی، استانی، ملی و فراملی است. به همین دلیل کوشش کردیم در رشته های گوناگون تابع فدراسیون از جمله مینی گلف این زمینه را برای ورزشکاران فراهم کنیم و سر و شکل مرتب و منظمی برای مسابقات به رشته های تابع فدراسیون بدهیم.

وی در ادامه اضافه نمود: با توجه به اینکه بعضی از استان ها برای میزبانی مسابقات اعلام آمادگی نموده بودند، به فراخور امکانات و وضعیت و تجربه آنها میزبانی ها اعطا شد که ضمن تمرکز زدایی میزبانی از تهران باعث افزایش محلی و منطقه ای در استان ها خواهد شد. در مسابقات تبریز پیش بینی می کنیم که بیش از نیمی از استان ها شرکت نمایند و امیدوارم انتخابی تیم ملی را از بین برترین های این مسابقات انجام دهیم و در مسابقات آینده بین المللی تیم ملی را برای حضور در مسابقات معرفی کنیم.

رئیس فدراسیون گلف یادآور شد: با توجه به اینکه تیم اردبیل در مسابقه اوپن جهانی و آسیایی به عنوان نماینده ایران مدال های خوش رنگی در بخش انفرادی و تیمی کسب نموده است، صندلی خوبی در مینی گلف جهان داریم و حرف های زیادی برای گفتن داریم.

وی درخصوص میزبانی مسابقات مینی گلف آسیا در سال 2020 توسط ایران، گفت: با توجه به اینکه موافقت اولیه فدراسیون جهانی را برای میزبانی مسابقات آسیایی و اوپن جهانی گرفتیم، در کوششیم تا در جزیره کیش شرایطی باشد تا میزبان تیم ها در سال 2020 باشیم. با توجه به شرایط این جزیره اگر مسئولان کیش همراهی نمایند برای میزبانی مشکل خاصی نداریم. در مسابقات چین در مهر ماه میزبان نهایی اعلام خواهد شد.

عزیزی در مورد برگزاری جام ایثار در باشگاه مینی گلف مینیاتور در پارک ملت تهران، توضیح داد: با توجه به اینکه از 31 شهریور هفته دفاع مقدس را در پیش داریم و نگاه فدراسیون گلف در مناسبت های کشور همراهی با آنها است، علاقه مند بودیم برای قدردانی از جامعه شریف ایثارگران اعم از خانواده معظم ایثارگران، جانبازان، شهدا و عزیزانی که در دوران تاریخ معاصر کشور از دفاع مقدس و سایر مراحل زحمات و از خودگذشتگی داشتند به خصوص مدافعان حرم که شاهد جانفشانی آنها هستیم، رویدادی را پیش بینی کردیم .

وی در مورد آخرین تصمیم در مورد زمین گلف مجموعه انقلاب گفت: با توجه به اینکه در نظر داریم تیم های ملی ما در گلف و سایر رشته های فدراسیون به خوبی شکل گیرد، امیدواریم با چشم اندازی که داریم با دریافت اختیار زمین گلف انقلاب با یاری و همیاری وزارت وررش در راستا حرفه ای برای آماده سازی تیم ملی گام برداریم. از سوی دیگر می توانیم در جهت جذب ورزشکار و بازیکن جدید و همگانی این رشته گام برداریم.

عزیزی گفت: تنها فدراسیون المپیکی هستیم که در تهران یک وجب زمین برای آموزش و تمرین نه در بخش حرفه ای و نه همگانی نداریم. با توحه به اینکه کمترین بودجه را در بین رشته های المپیکی داریم علی رغم یاری های اسپانسرها و حامیان اقتصادی فاصله زیادی داریم تا ساختارهای درونی و احتیاج فدراسیون را تامین و به جایی برسیم که بتوانیم برای زیر ساخت ها از جمله زمین را هزینه کنیم. در قدم اول باید آنچه وزارت ورزش در اختیار دارد را به صورت بهینه استفاده کنیم و راه آن هم این است که زمین گلف انقلاب را در اختیار ما قرار دهند و مذاکرات خوبی را شرکت توسعه و اماکن ورزشی داشتیم و امیدواریم برای نهایی شدن آن گام های موثرتری برداشته گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 339

به "عزیزی: تنها فدراسیون المپیکی هستیم که در تهران یک وجب زمین نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: تنها فدراسیون المپیکی هستیم که در تهران یک وجب زمین نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید