طبیعت کشور تایلند

به گزارش بهترین مقاله، طبیعت زیبا، رویایی، سرسبز و جنگل‌های بکر با کوه های بلند در کنار دریایی که با رنگ آبی بازدید از طبیعت کشور تایلند را در تور تایلند واجب می‌کند. در این مقاله شما را با بهترین مسیرهای طبیعتگردی در تور تایلند آشنا خواهیم کرد.

طبیعت کشور تایلند

مسیر چیانگ رای به چیانگ مای در تور تایلند

اگر دوست دارید در کنار عبور از یکی از بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند، یک گشت و گذار فرهنگی هم داشته باشید، پیشنهاد ما انتخاب این مسیر است. در این مسیر، با افراد بومی زیادی آشنا می شوید و در خانه  هایشان اقامت می کنید و با سبک زندگی و خصوصیات آنها آشنا می شوید، علاوه بر گذر از طبیعت زیبا، در مسیر از کنار قبایل بومی هم می گذرید و می توانید با راه و روش گذران زندگی شان بیشتر آشنا شوید. مسیر چیانگ مای به چیانگ رای، بهترین مسیر راه نوردی در تور تایلند برای تماشای بومیان این کشور است.

مسیر پانگ مافا در تور تایلند

در این مسیر، از مزرعه های بیشماری رد می شوید و از دل جنگل ها عبور می کنید و در طول راه هم می توانید در 2 روستا در تور تایلند اقامت کنید و از مردم روستا چیزهای زیادی یاد بگیرید.

پارک ملی سری فانگ نگا در تور تایلند

شاید فکر کنید که راهپیمایی و طبیعت گردی بدون وسایل نقلیه یعنی گذر از مسیرهای صعب العبور که قرار است پاهایتان را شکنجه دهد و به نفس نفستان بیندازد! اما اصلا اینطور نیست و هدف از انتخاب مسیرهای طبیعت گردی در تایلند در واقع لذت بردن از طبیعت و تجربه ی راحتی است. اگر دوست دارید که لوکس طبیعت گردی کنید، پارک ملی سری فانگ نگا در تایلند جای بهتری به نسبت دو جای قبلی است چرا که در آن می توانید در اقامتگاه های لوکسی که در خائو لاک khao Lak وجود دارد، اقامت کنید. این پارک، مسیری 8 کیلومتری برای راهپیمایی دارد و در طول راه از مناظر شگفت انگیزی رد می شوید و مجبورید از رودخانه ای عبور کنید که برای عبور از آن باید شنا کنید

انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 588

به "طبیعت کشور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبیعت کشور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید