سخنگوی دولت: فشار دولت برای کاهش حکم حسین فریدون از بنیان دروغ است

به گزارش بهترین مقاله، سخنگوی دولت در واکنش به ادعای بعضی از رسانه ها مبنی بر این که فشار دولت و قوه قضاییه باعث کاهش حکم حسین فریدون از 7 سال به 5 سال شده است توضیح داد: این موضوع از بنیان دروغ است.

سخنگوی دولت: فشار دولت برای کاهش حکم حسین فریدون از بنیان دروغ است

ایسنا نوشت: علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع بهترین مقاله در پاسخ به پرسشی درباره ادعای بعضی رسانه ها در مورد فشار دولت به قوه قضاییه برای تبدیل حکم 7 سال حسین فریدون به 5 سال با طرح این پرسش که اصلا کسی باور می نماید دولت به قوه قضاییه فشار بیاورد و بگوید که حکم 7 سال، را 5 سال کنید؟ اظهار کرد: این ادعا از بنیان دروغ است و رئیس جمهوری هیچ دخالتی در این فرآیند نداشته همچنین بحثی نیز در این خصوص تاکنون مطرح نشده است.

وی اضافه کرد: حکم صادر شده برای آقای فریدون، تصمیمی است که قوه قضاییه اتخاذ نموده و امیدواریم این تصمیم منصفانه باشد؛ حق اعتراض به حکم صادر شده برای هر شهروندی وجود دارد و آقای فریدون نیز این حق را دنبال می نماید.

سخنگوی دولت با تاکید بر این که به دولت دوازدهم نمی خورد که در احکام قوه قضاییه دخالت کند و اصلا بنای دخالت در این خصوص وجود ندارد گفت: موضوع این است که حکمی صادر شده و احترام به آن نیز وجود دارد اما پرسشی مطرح می گردد مبنی بر این که چگونه محتوای پرونده در سایت ها می رود و چاپ می گردد؟ و علامت های غلطی داده می گردد؟ به نظر من بعضی باید جوابگوی این روند باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 403

به "سخنگوی دولت: فشار دولت برای کاهش حکم حسین فریدون از بنیان دروغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی دولت: فشار دولت برای کاهش حکم حسین فریدون از بنیان دروغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید