رسانه قطری: انصاری فرد مناسب آرزوها و جاه طلبی های السیلیه نیست!

به گزارش بهترین مقاله، یک رسانه قطری از عملکرد کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی تیم السیلیه در بازی هفته دوم لیگ ستارگان به شدت انتقاد کرد.

رسانه قطری: انصاری فرد مناسب آرزوها و جاه طلبی های السیلیه نیست!

به گزارش بهترین مقاله، روزنامه الرایه قطر به دنبال یک تساوی و یک شکست سنگین تیم السیلیه در فصل جدید لیگ ستارگان در بخشی از گزارشی با عنوان متوسط و و لرزان! در نسخه چاپی امروز خود (یکشنبه) نوشت: از کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی جذب شده از لیگ دسته دومی انگلیس در بازی هفته دوم لیگ ستارگان قطر برابر الاهلی تصویری ندیدیم که بتواند نشان دهنده تقویت کننده واقعی تیم السیلیه برای رسیدن به آرزوها و جاه طلبی هایش باشد. این بازیکن نشان نداد که می تواند باعت افزایش کیفی تیم السیلیه به عنوان نماینده قطر در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گردد.

این روزنامه قطری در ادامه آورده است: قصد قضاوت زودهنگام درباره عملکرد السیلیه را نداریم اما آنالیز 2 بازی نخست نشان می دهد که نتایج این تیم در بازی های آسیایی شاید برای همه شوکه کننده! باشد.

تیم السیلیه با اندوخته یک امتیازی در رده دهم جدول 12 تیمی لیگ ستارگان قطر قرار گرفته است. این تیم شب گذشته با نتیجه 3 بر صفر مغلوب الاهلی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 285

به "رسانه قطری: انصاری فرد مناسب آرزوها و جاه طلبی های السیلیه نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه قطری: انصاری فرد مناسب آرزوها و جاه طلبی های السیلیه نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید