خسروی وفا: شاید کاروان پارالمپیک را در آبان ببندیم، بهروزی راد می تواند در توکیو هم مدال بگیرد

به گزارش بهترین مقاله، رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: از برنامه جلوتر هستیم و همه چیز از جمله برنامه ها و اردوها تعیین است.

خسروی وفا: شاید کاروان پارالمپیک را در آبان ببندیم، بهروزی راد می تواند در توکیو هم مدال بگیرد

به گزارش خبرنگار ورزشی بهترین مقاله، محمود خسروی وفا در سرانجام مجمع عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: در هر مجمع بحث های قانونی وجود دارد که اعضا باید به آنها رأی بدهند تا مسئله ای پیش نیاید. مجمع باید احساس کند که بالاترین رکن در اداره فدراسیون است. امروز هم مسائل مختلف مطرح و درباره آنها صحبت شد و بعضی موارد نیز به تصویب رسید.

وی درباره اشاره به یک شرکت مربوط به فدراسیون جانبازان و معلولین در مجمع امروز گفت: فدراسیون ها اجازه دارند شرکت هایی را برای درآمدزایی بیشتر ثبت نمایند. زمانی که من در فدراسیون بودم، این پیشنهاد را به وزارت ورزش دادیم تا این کار را انجامبدهیم. این شرکت فعال شد و کارهایی نیز انجام داد، اما حالا من دو سال است که در هیئت مدیره نیستم و مسئولیت هم ندارم، به همین دلیل تقاضا کردم که رئیس فدراسیون در یک فرصت دو ماهه تکلیف را روشن کند و اگر خواست که اداره این شرکت ادامه داشته باشد، با اعضای جدید این کار را انجام بدهد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک درباره شرایط حضور در بازی های پارالمپیک توکیو گفت: اولویت ما ابتدا کسب مدال طلاست و سپس نقره و بعد هم برنز. در واقع حد نصاب برای ما رفتن روی سکو است. برهمین اساس گفتیم که از طلایی ها از اول امسال حمایت اقتصادی می شوند. ما از برنامه جلوتر هستیم و همه چیز از جمله برنامه ها و اردوها تعیین است. حتی شاید کاروان را تا آبان ماه ببندیم، چون نباید دیر گردد و باید تکلیف تعیین باشد.

خسروی وفا درباره کسب سهمیه توسط شهلا بهروزی راد در قایقرانی گفت: پیش بینی کسب سهمیه توسط این ورزشکار را نموده بودیم. در حال حاضر تمرکز ما روی کسانی است که روی سکوی پارالمپیک قرار می گیرند. بهروزی راد هم سهمیه گرفته و باید آخرین شرایط او در جلسه با فدراسیون قایقرانی مورد آنالیز قرار بگیرد. البته آنالیز های اولیه ما نشان می دهد که این ورزشکار می تواند در پارالمپیک 2020 مدال بگیرد.

وی در سرانجام مطرح نمود: برنامه ریزی ما این است که بتوانیم در نهایت جزو 10 کشور برتر پارالمپیک توکیو قرار می گیریم و برنامه ما این است که حداقل 10 مدال طلا کسب کنیم. نقره و برنز هم مهم هستند، اما اولویت در رنکینگ کسب مدال طلاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 291

به "خسروی وفا: شاید کاروان پارالمپیک را در آبان ببندیم، بهروزی راد می تواند در توکیو هم مدال بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسروی وفا: شاید کاروان پارالمپیک را در آبان ببندیم، بهروزی راد می تواند در توکیو هم مدال بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید