حکم قضایی برای لغو یک مسابقه لیگ برتر والیبال ایران

به گزارش بهترین مقاله، یکی از مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال ایران به دلیل شکایت سرمربی پیشین خاتم اردکان از این تیم، تا آستانه لغو شدن پیش رفت.

حکم قضایی برای لغو یک مسابقه لیگ برتر والیبال ایران

به گزارش ایرنا، تیم های فولاد سیرجان و خاتم اردکان صبح امروز (چهارشنبه) در خانه والیبال ایران به مصاف هم رفتند. پس از خاتمه ست نخست این بازی، ناظر بازی اعلام کرد که مسابقه به دلیل شکایت قضایی از تیم خاتم باید لغو شود.

آرمات در سال 98 هدایت تیم خاتم را بر عهده داشت و در میانه فصل از سمت خود کنار رفت. او برای دریافت طلب خود از این باشگاه شکایت کرده و به نظر می رسد دادگاه نیز به نفع او حکم صادر کرده است.

با تصمیم ناظر مسابقه، بازی تا آستانه لغو شدن هم پیش رفت اما در نهایت تصمیم بر این شد که بازی ادامه یابد و سپس اقدامات لازم برای حل مشکل انجام شود.

پس از خاتمه بازی، فدراسیون والیبال علت بروز مشکل را اشتباه دبیر کمیته رویدادها و مسابقات اعلام کرد. بر اساس خبر فدراسیون، نادر انصاری باید پیش از آغاز بازی دستور به لغو بازی می داد و نه پس از برگزار شدن یک ست آن.

فدراسیون اعلام کرده است که اگر باشگاه خاتم تا روز جمعه مشکل قضایی خود را حل نکند، اجازه ندارد در هفته بیست و سوم به میدان برود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1460

به "حکم قضایی برای لغو یک مسابقه لیگ برتر والیبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم قضایی برای لغو یک مسابقه لیگ برتر والیبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید