حذف رمز دوم ایستا کارت های بانکی از 8 بهمن ماه

به گزارش بهترین مقاله، بانک مرکزی بیان کرد: پیرو اطلاع رسانی صورت گرفته در خصوص قطع رمز دوم ایستا در هفته دوم دی ماه، به اطلاع هموطنان عزیز می رساند این سرویس از روز هشتم بهمن ماه جاری در بانک ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می گردد.

حذف رمز دوم ایستا کارت های بانکی از 8 بهمن ماه

به گزارش گروه مالی بهترین مقاله، روابط عمومی بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: پیرو اطلاع رسانی صورت گرفته در خصوص قطع رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت بانکی) در هفته دوم دی ماه، به اطلاع هموطنان عزیز می رساند این سرویس از روز هشتم بهمن ماه جاری در بانک ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می گردد و تنها رمز دوم پویا قابل استفاده می باشد.

گفتنی است انجام خرید های اینترنتی بدون حضور کارت تا سقف مجموع یک میلیون ریال برای هر کارت در هر 24 ساعت با رمز دوم ایستا قابل انجام است.

در همین زمینه به آگاهی می رساند رمز دوم ایستای کارت های بانکی بانک های صادرات و پاسارگاد در روز هشتم و بانک های قرض الحسنه رسالت و ایران-ونزوئلا در روز دهم و بانک قرض الحسنه مهر ایران در روز دوازده بهمن ماه غیر فعال می گردد.

قطع سرویس رمز دوم ایستا در سایر بانک ها نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

در انتها مجدد تاکید می گردد مشتریان محترم بانکی ظرف چند روز آینده نسبت به فعال سازی رمز دوم پویا به وسیله مراجعه به وب سایت بانک خود یا خودپرداز و یا شعبه بانک خود اقدام نمایند.

مشتریان بانکی برای فعال سازی رمز دوم پویای پیامکی کافی است شماره تلفن همراه خود را در یکی از درگاه های بانکی تایید و پس از آن قادر خواهند بود با فشردن دکمه دریافت رمز دوم پویا در درگاه های پرداخت، رمز دوم پویا را به وسیله پیامک دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 733

به "حذف رمز دوم ایستا کارت های بانکی از 8 بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف رمز دوم ایستا کارت های بانکی از 8 بهمن ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید