بازی با نفت آبادان آخرین فرصت کالدرون است؟

به گزارش بهترین مقاله، در این صورت کریم باقری به طور موقت جانشین کالدرون خواهد شد. در صورت رجحان سرخپوشان در این بازی هم کالدرون تا نیم فصل مهلت خواهد داشت تا تیمش را در جدول رقابت های لیگ سر و سامان ببخشد

بازی با نفت آبادان آخرین فرصت کالدرون است؟

باخت پرسپولیس به نفت مسجد سلیمان در استادیوم آزادی آن قدر برای این تیم و هوادارانش دردناک بود که تماشاگران حاضر در استادیوم یکصدا خواستار برکناری کالدرون و بازگرداندن برانکو شوند. همین مسئله باعث شد انصاری فرد فردای همین بازی کالدرون را به باشگاه فراخوانده و از او بخواهد تیمش را از شرایط فعلی خارج کند.

به گزارش آی اسپورت، این خواسته انصاری فرد در واقع چیزی شبیه اولتیماتوم به سرمربی آراژانتینی بود تا بداند ملاقات روز سه شنبه پرسپولیس مقابل نفت آبادان چقدر حساس است. ملاقاتی که شکست در آن به قیمت از دست دادن یک جام تمام خواهد شد. راهی که حداقل برای کسب سهمیه آسیا هموار تر از لیگ است. انصاری فرد و مشاورانش به این نتیجه رسیده اند که در صورت شکست احتمالی تیم شان مقابل نفت آبادان تکلیف کالدرون را نهایی نمایند. اما آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

در این صورت کریم باقری به طور موقت جانشین کالدرون خواهد شد. در صورت رجحان سرخپوشان در این بازی هم کالدرون تا نیم فصل مهلت خواهد داشت تا تیمش را در جدول رقابت های لیگ سر و سامان ببخشد.

پرسپولیس بازی سختی مقابل صنعت نفت آبادان دارد به این دلیل اینکه هم بازیکنان پرسپولیس استرس دارند که از جام حذفی حذف نشوند و هم اینکه نفت آبادان هم انگیزه های خاصی برای این بازی و دریافت انتقام بازی قبلی این تیم در استادیوم آزادی را دارند. نفت هر چند مقابل استقلال نمایش ضعیفی داشت اما مطمئنا آنها سیلی خورده اند و نمی خواهند مثل بازی با استقلال باشند!

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 568

به "بازی با نفت آبادان آخرین فرصت کالدرون است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با نفت آبادان آخرین فرصت کالدرون است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید