افزایش فشار حکومت سعودی بر خانواده های ثروتمند پس از حملات به آرامکو

به گزارش بهترین مقاله، یک رسانه خارجی از فشار حکومت سعودی بر خانواده های ثروتمند برای سرمایه گذاری در خرید سهام شرکت آرامکو خبر داده است.

افزایش فشار حکومت سعودی بر خانواده های ثروتمند پس از حملات به آرامکو

به گزارش گروه بین الملل بهترین مقاله، روزنامه فایننشال تایمز انگلیس نوشته است پادشاهی سعودی بر خانواده های ثروتمند برای خرید سهام اولیه که شرکت آرامکو عرضه خواهد کرد، فشار وارد کرده است تا همانطور که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی گفته بود دویست میلیارد دلار در نتیجه فروش سهام عاید پادشاهی سعودی شود.

کاهش آمار کارگران خارجی در عربستان

خبر دیگر اینکه شمار کارگران خارجی در عربستان سعودی طی سه ماه گذشته به دلیل افزایش اقتصادیات و کاهش فعالیت های اقتصادی کاهش یافته است.

بر اساس این گزارش طی سه ماه دوم سال 2019 میلادی 132 هزار کارگر خارجی از عربستان خارج شده اند. تعداد ساکنان عربستان 33.54 میلیون نفر است که یک سوم آنها خارجی هستند.

از سال 2017 میلادی تاکنون 1.9میلیون کارگر خارجی از عربستان خارج شده اند.

تعداد کارگران خارجی در دو بخش خصوصی و دولتی در عربستان از 8.55 میلیون نفر در سال 2016 میلادی به 6.66 میلیون نفر در اواخر ژوئن گذشته رسیده است.

خبر دیگر درباره عربستان اینکه صفحه امور بازداشت شدگان سیاسی در این کشور از احتمال صدور احکام مجازات درباره شماری از مبلغان سعودی طی روزهای آینده خبر داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 364

به "افزایش فشار حکومت سعودی بر خانواده های ثروتمند پس از حملات به آرامکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش فشار حکومت سعودی بر خانواده های ثروتمند پس از حملات به آرامکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید