ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با توجه به تغییر فصل

به گزارش بهترین مقاله، شهردار تهران با حضور در سازمان مدیریت پسماند در جریان آخرین شرایط تجهیزات فصلی و اورهال شده این سازمان نهاده شد.

ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با توجه به تغییر فصل

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زاکانی شهردار تهران پس از مراسم گرامیداشت روز آتش نشان با حضور در سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تجهیزات نو این سازمان بازدید کرد و در جریان آخرین شرایط تجهیزات به ویژه تجهیزات زمستانی این سازمان نهاده شد.

با توجه به آغاز فصول سرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برگزاری مانور عملیات برف روبی و اختصاص ماشین آلات تخصصی را دستور کار خود قرار داده است.

در سالیان گذشته منطقه ها 22 گانه شهرداری تهران بخشی از ماشین آلات مورد احتیاج با امورات برف روبی را به وسیله پیمانکاران بخش خصوصی تامین می کردند و این امر هزینه های زیادی در حوزه تخصیص ماشین آلات تخصصی بر مدیریت شهری تحمیل می کرد بر همین اساس به منظور کاهش هزینه ها و ارائه خدمات مناسب و به موقع به شهروندان کلانشهر تهران این سازمان اقدام به خرید، نوسازی و اورهال کردن ماشین آلات نموده است.

با توجه به تدابیر زیست محیطی شهرداری تهران در انجام امورات لایروبی و رسوب برداری شبکه فاضلاب شهری این سازمان به خریداری مکنده قوی شهری وکیوم های لجن کش کامیون و کامیونتی و واترجت قوی شهری اقدام نموده است.

بر اساس گزارش سایت شهر ، شهردار تهران در این مراسم از 297 دستگاه از ماشین آلات تخصصی نو برف روبی و 19 دستگاه از ماشین آلات تخصصی لایروب سازمان مدیریت پسماند بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1831

به "ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با توجه به تغییر فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با توجه به تغییر فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید