ادامه دورکاری کارمندان اپل تا اواسط سال آینده

به گزارش بهترین مقاله، مدیرعامل شرکت اپل در جریان ملاقات مجازی با کارمندان این شرکت خاطرنشان کرد به نظر می رسد که بیشتر تیمها پیش از ژوئن سال 2021 به سرکار برنخواهند گشت.

ادامه دورکاری کارمندان اپل تا اواسط سال آینده

به گزارش ایسنا، غول فناوری اپل معمولا یک فرهنگ متمرکز به دفتر کار داشته است اما تیم کوک، مدیرعامل اپل تاکید نمود که موفقیت سال جاری این شرکت در جریان قرنطینه پاندمی ویروس کرونا ممکن است انعطاف پذیری بیشتری را برای دورکاری در آینده امکان پذیر کند.

با این حال مدیرعامل اپل همچنان تمایل دارد که کارمندان این شرکت در نهایت به سرکار برگردند.

وی گفت: هیچ جایگزینی برای همکاری رو در رو وجود ندارد اما ما یاد گرفتیم چگونه می توانیم کارمان را خارج از دفتر بدون قربانی کردن بهره وری یا نتایج انجام دهیم. تمامی این آموخته ها اهمیت دارند و زمانی که پاندمی را پشت سر بگذاریم، تمامی موارد عالی در مورد اپل را حفظ خواهیم کرد و بهترین تغییراتی که سال جاری داشته ایم را در آن خواهیم گنجاند.

کوک بیان کرد به دلیل چالش هایی که در ماه های اخیر وجود داشته، اپل به کارمندانش در بسیاری از مناطق یک روز تعطیلی با حقوق اضافی خواهد داد که برای چهارم ژانویه برنامه ریزی شده است. گوگل هم اخیرا به کارمندانش یک روز تعطیلی اضافی با حقوق داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل اپل همچنین بیان کرد: برنامه یاری کارمندان قوی ترین سال را تا به امروز داشته است و از زمان شروع این برنامه، بیش از 591 میلیون دلار یاری به خیریه ها داده شده و کارمندان بیش از 1.6 میلیون ساعت خدمت داوطلبانه داشته اند. این شرکت پنج میلیون دلار دیگر یاری برای یاری به کسانی که از کووید 19 آسیب دیده اند، فراهم می نماید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1398

به "ادامه دورکاری کارمندان اپل تا اواسط سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه دورکاری کارمندان اپل تا اواسط سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید