یک عمر سفر هوایی رایگان برای نوزادی که در پرواز به دنیا آمد

به گزارش بهترین مقاله، روزنامه EgyptAir توییت کرد: روز چهارشنبه شانزدهم سپتامبر، دابان در پرواز EgyptAir از پایتخت انگلستان به پایتخت مصر بود که هنگام عبور از حریم هوایی آلمان وارد مرحله زایمان شد. بعد از اینکه به کاپیتان اعلام شد که یک مسافر باردار درد دارد، کاپیتان پرواز درخواست فرود اضطراری در مونیخ را کرد، اما مسافر قبل از فرود هواپیما زایمان کرد،

یک عمر سفر هوایی رایگان برای نوزادی که در پرواز به دنیا آمد

برای سفر با قیمت تور پوکت 1400 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

گرچه هواپیما یک محیط زایمان ایده آل نیست، اما تجربه منحصر به فرد این زایمان نه تنها داستان خوبی برای دابان و کودکش داشت، بلکه EgyptAir همچنین به نوزاد تازه به دنیا آمده سفر مادام العمر رایگان به وسیله این شرکت هواپیمایی اعطا کرد. کودک دابان اولین کسی نیست که این جایزه شیرین تولد را کسب می نماید. در سال 2017، یک نوزاد پسر که در پرواز با هواپیمای جت ایرویز به دنیا آمد نیز کارت سفر رایگان را دریافت کرد. مادر کودک در حالی که 35000 فوت از دریای عرب فاصله داشت به طور غیرمنتظره ای زایمان کرد و اعضای خدمه و مسافری که به طور تصادفی پرستار بودند به او یاری کردند تا نوزاد را به جهان آورد.

در ماه ژوئن، یک دختر بچه در حین پرواز امارات به دنیا آمد. در حالی که والدین کودک به درستی او را به عنوان ادای احترام، آسمان نامیدند، و سرنوشت او را برای یک عمر سفر تحکیم بخشیدند، این شرکت هواپیمایی پیشنهاد تأمین هزینه های زندگی او را نداد.

منبع: گردشبان
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1260

به "یک عمر سفر هوایی رایگان برای نوزادی که در پرواز به دنیا آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک عمر سفر هوایی رایگان برای نوزادی که در پرواز به دنیا آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید