پیگیری قرارگرفتن بعضی تخلفات محیط زیستی درفهرست کارگروه معین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی

به گزارش بهترین مقاله، در جلسه مشترک یگان حفاظت محیط زیست و پلیس فتا بر پیگیری موضوع قرارگرفتن عناوین تخلفات شکار غیرمجاز، حیوان آزاری و قاچاق حیات وحش در فهرست مورد رجوع کارگروه مشخص مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی تاکید شد.

پیگیری قرارگرفتن بعضی تخلفات محیط زیستی درفهرست کارگروه معین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ جمشید محبت خانی با اشاره به آخرین جلسه مشترک یگان حفاظت محیط زیست کشور و پلیس فتای ناجا در سال گذشته، گفت: در این جلسه فرایند اجرای فعالیت ها از زمان امضای تفاهم نامه همکاری، مورد نقد و آنالیز نهاده شد و بر اصلاح نقاط ضعف در مقابله با مجرمان فضای مجازی و تقویت اقدامات بازدارنده و گسترش فعالیت های آگاهی بخش و فرهنگی برای پاکسازی شبکه های اجتماعی تاکید د.

وی ادامه داد : در این جلسه ضمن آنالیز آماری پفراینده های تشکیل شده و نحوه رسیدگی و دستگیری متهمان و صدور رای قضایی، ایجاد پل ارتباطی منسجم در فضای مجازی برای ارتباط آسان و سریع تر عموم مردم در دستور کار نهاده شد و مقرر شد این امکان در اولویت اقدامات سال 1400 قرار گیرد.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، همچنین پیگیری جدی تر یگان حفاظت محیط زیست و پلیس فتا به منظور قرارگرفتن عناوین تخلفات شکار غیرمجاز، حیوان آزاری و قاچاق حیات وحش در فهرست مورد رجوع کارگروه مشخص مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی نیز از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1560

به "پیگیری قرارگرفتن بعضی تخلفات محیط زیستی درفهرست کارگروه معین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری قرارگرفتن بعضی تخلفات محیط زیستی درفهرست کارگروه معین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید