پاشنه آشیل استقلال و پرسپولیس در این نقطه است! ، استقلال ببرد فکر سپاهان به هم می ریزد

به گزارش بهترین مقاله، سرمربی سابق استقلال گفت: امیدوارم پیش بینی ها در خصوص جذابیت دربی اشتباه نباشد.

پاشنه آشیل استقلال و پرسپولیس در این نقطه است! ، استقلال ببرد فکر سپاهان به هم می ریزد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، پرسپولیس و استقلال در حالی یکشنبه مقابل هم قرار می گیرند که نتیجه این بازی برای سپاهان هم اهمیت زیادی دارد. تساوی در این مسابقه برترین اتفاق ممکن برای تیم اصفهانی خواهد بود. در این میان مجید نامجومطلق سرمربی سابق استقلال بر این عقیده است که پرسپولیس و استقلال برای قهرمان شدن محکوم به برد در این بازی هستند و بعید است 2تیم رو به بازی محتاطانه بیاورند. او در گفت وگو با خبرنگاران حرف هایش را اینگونه شروع می نماید: این دربی ممکن است مجذوب نماینده تر از دربی های گذشته باشد چون هر 2تیم برای قهرمانی می جنگند و شرایط فنی خوبی دارند، به خصوص استقلال که در 10بازی گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و با فوتبال تهاجمی، طرفدارانش را به وجد آورده است. امیدوارم پیش بینی ها در خصوص مجذوب نماینده شدن این بازی اشتباه نباشد و همه یک فوتبال خوب ببینند.

تفکرات دفاعی گل محمدی

پرسپولیس در حالی پا به این دربی می گذارد که در چند سال اخیر یحیی گل محمدی بابت تفکرات دفاعی اش در این بازی، از سوی طرفداران پرسپولیس مورد نقد قرار گرفته است. نامجومطلق در این خصوص می گوید: مساوی برای هیچ یک از 2تیم خوب نیست و این اتفاق شانس سپاهان را برای قهرمانی بیشتر خواهد نمود. من بعید می دانم پرسپولیس تدافعی یا محتاط بازی کند، استقلال هم برد می خواهد و نشان داده که علاقه ای به فوتبال تدافعی ندارد.

نتیجه قابل پیش بینی نیست

نامجومطلق در ارتباط با پیش بینی اش از نتیجه دربی هم می گوید: فوتبال که در کل قابل پیش بینی نیست، خصوصا دربی که شرایط خاص خودش را دارد. در این مسابقه فقط کیفیت فنی تیم ها نتیجه را معین نمی نماید و مسائل دیگر هم نقش دارند. بی جهت نیست که دربی یک بازی خاص است، باید دید اتفاقات چگونه رقم خواهد خورد.

نقاط ضعف و قوت

از سرمربی سابق آبی ها در خصوص نقاط ضعف و قوت 2تیم سؤال می کنیم که اینگونه جواب می دهد: هر 2تیم در بحث دفاعی تا اینجا خوب عمل نموده اند و تعداد بازی هایی که گل نخورده اند همه چیز را نشان می دهد، با این حال خط دفاعی می تواند پاشنه آشیل 2تیم باشد چون پرسپولیس و استقلال در فاز تهاجمی قوی هستند و به خوبی ایجاد موقعیت می نمایند، به خصوص استقلال که در خط حمله مهره های بسیار خطرناکی دارد. در بحث مالکیت توپ هم هر 2تیم شرایط خوبی داشتند و نکته مثبت در خصوص استقلال این است که وقتی به گل می رسد فقط به همان قانع نیست و دنبال زدن گل های بعدی است.

آیا شانس سپاهان بیشتر است؟

با توجه به 4بازی به جامانده سپاهان برابر پیکان، ملوان، نفت مسجدسلیمان و مس کرمان، خیلی ها شانس سپاهان را برای قهرمانی بیشتر می دانند. نامجومطلق در این خصوص می گوید: روی کاغذ بازی های سپاهان آسان است ولی نمی توان چیزی را به صورت قطعی پیش بینی کرد. اگر استقلال دربی را ببرد، به فکر سپاهان آسیب می زند و این موضوع می تواند استقلال را در موقعیتی بسیار خوب برای قهرمانی قرار دهد. از طرفی اگر پرسپولیس برنده دربی گردد می تواند شانس قهرمانی خودش را بالا ببرد ولی طبیعی است که با توجه به بازی های به جامانده سپاهان، بعضی شانس قهرمانی این تیم را بیشتر بدانند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 فروردین 1402 بروزرسانی: 30 فروردین 1402 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 2242

به "پاشنه آشیل استقلال و پرسپولیس در این نقطه است! ، استقلال ببرد فکر سپاهان به هم می ریزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشنه آشیل استقلال و پرسپولیس در این نقطه است! ، استقلال ببرد فکر سپاهان به هم می ریزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید