وجود 8 هزار پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور

به گزارش بهترین مقاله، مدیرکل هماهنگی امور ورزش استانهای کشور از وجود 8 هزار پروژه نیمه کاره ورزشی در سطح کشور اطلاع داد.

وجود 8 هزار پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور

به گزارش بهترین مقاله، ایرج رحمانی در جلسه آنالیز پروژه های نیمه کاره ورزشی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: در سطح کشور 12 هزار پروژه ورزشی نیمه کاره وجود داشت که تاکنون 4 هزار از پروژه های نیمه کاره در دولت تدبیر و امید تکمیل و ساخته شده است.

وی اضافه نمود: برای تکمیل هشت هزار پروژه باقی مانده به اعتباری افزون بر 25 هزار میلیارد تومان احتیاج خواهد بود.

رحمانی در ادامه از افتتاح پروژه نیمه کاره استخر مجموعه آزادی اسدآباد طی سالجاری اطلاع داد و توضیح داد: طولانی شدن پروژه استخر آزادی اسدآباد قابل قبول نبوده و در کشور این تنها پروژه ای است که ساخت آن به مدت 22 سال به طول انجامیده و باید پروژه فوق تا انتها سال تکمیل و به بهره برداری رسد.

وی افزود: کمبود اعتبار و کوتاهی در اجرا توسط پیمانکاران قبلی از مهمترین دلایل به طول انجامیدن این پروژه ملی نیمه تمام ورزشی بوده است.

فرماندار شهرستان اسدآباد هم از وجود 8 پروژه عمرانی نیمه تمام ورزشی در این شهرستان اطلاع داد و توضیح داد:این تعداد پروژه نیمه تمام ورزشی برای تکمیل و بهره برداری کامل به اعتباری افزون بر 10 میلیارد تومان احتیاج خواهد داشت.

کریم حمیدوند استخر مجموعه ورزشی آزادی، استخر شنای بانوان ،زمین چمن مصنوعی آجین و چنار سفلی،زمین فوتبال کلیایی ،سالن ورزشی چنار سفلی،زمین فوتبال آجین از جمله پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهر و روستای این شهرستان برشمرد و اظهار کرد: در حال حاضر پروژه استخر آزادی شهرستان بعد از 22 سال تنها 67 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که کمبود اعتبار و اوراق چند ساله از مهمترین دلایل طولانی شدن تکمیل و بهره برداری این پروژه ملی بوده است.

وی اعتبار لازم برای تکمیل و راه اندازی استخر آزادی شهرستان را افزون بر 3میلیارد تومان بیان کرد و گفت: در آخرین قرارداد از 400 میلیون مقرر شده با پیمانکار ، تاکنون 100 میلیون تومان به پیمانکار پروژه پرداخت شده است.

حمیدوند همچنین از افتتاح سالن استخر سرپوشیده بانوان این شهرستان در دهه فجر امسال اطلاع داد و یادآورشد: بر اساس قول های مساعد داده شده این پروژه نیز پایان پس از 15 سال تکمیل و در 22 بهمن امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی خاطر نشان کرد: در بحث پروژه های عمرانی ورزشی ملی باید با کوشش و پیگیری نسبت به تکمیل این طرح ها اقدام کرد و در رابطه با مابقی پروژه های ورزشی نیمه کاره نیز این طرح ها برای تکمیل و بهره برداری به بخش خصوصی واگذار گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 64

به "وجود 8 هزار پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وجود 8 هزار پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید