نقش فرهنگی باشگاهها به فراموشی سپرده شده است، پرسپولیس مغرور نشود

به گزارش بهترین مقاله، حسین کلانی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره شروع دوباره رقابت های لیگ برتر با دستور ستاد مقابله با کرونا در ورزش گفت: اولویت در هر جامعه ای با سلامتی است. من فکر می کنم حالا که امور جاری در حال انجام است و جامعه تا حدی به شرایط عادی بازگشته است بد نیست که فوتبال هم با رعایت تمام امور بهداشتی دنبال شود.

نقش فرهنگی باشگاهها به فراموشی سپرده شده است، پرسپولیس مغرور نشود

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

کارشناس فوتبال ایران افزود: تعیین است که هواداران تا مدتی نمی توانند وارد ورزشگاه شوند. چاره ای هم جز این نیست. باید فوتبال را با شرایط فعلی ادامه داد تا در آینده ای نا معلوم امیدوار به اتفاقات خوب باشیم. به هر حال مشکل فعلی در زمینه سلامتی، جهانی شده است و نباید چیزی را مهم تر از جان انسان ها متصور شویم.

وی با تاکید روی صحبت های قبلی خود مبنی بر جلوگیری وزارت ورزش از جذب بازیکن و مربی خارجی برای باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس شرح داد: خیلی دیر چنین تصمیمی گرفته شده است اما باز هم باید آن را به فال نیک گرفت. چشم آبی ها از ما برتر نیستند. آنها هم مثل فوتبالیست های ایرانی ضریب خطا و اشتباه دارند. نباید گول بخوریم و دارایی های ورزشکاران ایرانی را نادیده بگیریم. فکر و ذهن ایرانی، هوش بالایی دارد که در قالب بازیکن و مربی می تواند چاره ساز باشد.

کلانی راجع به عدم توجه باشگاه ها به مسائل فرهنگی تاکید کرد: من در جریان امور جاری باشگاه ها نیستم. آنچه تعیین است هر یک از باشگاه های لیگ برتری، پیشوند فرهنگی دارند اما به نظرم خیلی برای آن برنامه ریزی نداشته اند. از بحث توجه به هوادار و آگاه کردن آنها برای حفظ احساسات خود در مواقع اضطراری غافل بوده ایم. تماشاگر حق دارد وقتی به ورزشگاه می آید خودش را تخلیه کند اما نباید اتمسفر ورزشگاه اجازه دهد تا انرژی خود را صرف توهین های لحظه ای به تیم رقیب کند.

کارشناس فوتبال ایران در سرانجام راجع به شانس بالای قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر افزود: درست است که این تیم باز هم لایق قهرمانی است اما نباید فراموش کنیم که بازی ها ادامه دارد و هر اتفاقی ممکن است در جدول بیفتد. بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس نباید مغرور شوند و تا آخرین روز باید با جان و دل کار را پیش ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1041

به "نقش فرهنگی باشگاهها به فراموشی سپرده شده است، پرسپولیس مغرور نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش فرهنگی باشگاهها به فراموشی سپرده شده است، پرسپولیس مغرور نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید