مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

به گزارش بهترین مقاله، او مشکل کمبود جا برای افزودن ستاره را نیز حل کرد. هنگام طراحی اولیه پیاده رو، برای 2518 ستاره فضا درنظر گرفته شده بود. در دهه 90 میلادی، به سختی می­شد در محبوب­ترین نقاط فضای خالی پیدا کرد. جانی برای حل این مشکل، برنامه ساخت دومین ردیف ستاره روی پیاده رو را تأیید نمود. به این ترتیب، ستاره­های جدید به طور متناوب بین ستاره­ های قبلی قرار می­گرفتند.

مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

در اول فوریه سال 1994 (مصادف با سالروز تولد هالیوود) یک بلوک دیگر از سمت غرب به پیاده روی مشاهیر اضافه شد. این بلوک از سیکامور به سمت لابری در بلوار هالیوود قرار داشت و بخشی از پروژه بهسازی بصری آژانس بازسازی انجمن لس آنجلس به شمار می­رفت. سی ستاره به بلوک اضافه شدند تا سریعاً جلب توجه نمایند. در همین زمان، سوفیا لورن دوهزارمین ستاره پیاده روی مشاهیر هالیوود را دریافت کرد.

پیاده روی مشاهیر هالیوود، یکی از نمادهای هالیوودی است که در سراسر دنیا آن را می­شناسند. سالانه حدود 24 مراسم در این پیاده رو برگزار می­شوند که اخبار آنها در سراسر دنیا منتشر می­شود؛ توجه دائمی عموم نسبت به پیاده روی مشاهیر سبب شده تا این محل به یکی از برترین جاذبه­ های توریستی تبدیل شود. پیاده روی مشاهیر هالیوود، بدون شک یکی از موفق­ترین ایده ­های تجاری بوده که تا به امروز ایجاد شده است. متاسفانه هنوز اطلاعات نادرست زیادی درباره تاریخچه پیاده رو وجود دارد. برای تصحیح این اطلاعات و بیان حقایق، خلاصه ­ای از تاریخ این محل ارائه شده است.

منبع مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1393

به "مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید