مسابقات قوی ترین مردان ایران به تلویزیون می آید

به گزارش بهترین مقاله، رییس کمیته قوی ترین مردان ایران از ضبط تصویری مسابقات در 5 اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: قرار است این مسابقات در نوروز 1401 برای پخش از شبکه تلویزیونی آماده شود.

مسابقات قوی ترین مردان ایران به تلویزیون می آید

به گزارش ایرنا، محمود قراچورلو گفت: مسابقات قوی ترین مردان ایران از نوروز سال 1377 در سیزده قسمت برنامه تلویزیونی پخش شد که با این اقدام شاهد رشد و استقبال چهار هزار درصدی در ایجاد باشگاه به یک باره در سطح کشور بودیم.

وی با بیان اینکه قوی ترین مردان ایران به واقع مهربان ترین افراد برای خانواده و شهروندان محسوب می شوند گفت: بنا داریم تا پخش برنامه تلویزیونی قوی ترین مردان را از طریق شبکه سه سیما آغاز کنیم.

رییس کمیته قوی ترین مردان ایران با اشاره به اینکه در این رویداد نیز 30 ورزشکار شرکت خواهند داشت گفت: پیشنهاد آمادگی ضبط و لوکیشن این رویداد از 2 شهر (آمل و یکی از جزایر کشور) به این کمیته رسیده و مقرر شده از 5 اسفند ماه مقدمات تصویر برداری این کار آغاز شود.

قراچورلو با اشاره به منش پهلوانی و سرلوحه قرار دادن یاد ائمه اطهار در مسابقات قوی ترین مردان ایران افزود: بسکمک از رشته های ورزشی و مردم پسند به علت نبود تبلیغات کافی ناشناخته و مطرح نشوند.

وی افزود: رویداد قوی ترین مردان ایران در 9 آیتم قدرتی و سرعتی شامل لیفت، پرس سرشانه، ایستایی، کنده های نردبانی، حمل گاری و چمدان در نظر گرفته شده که می تواند زمینه نشاط و شادابی را برای خانواده ها به ارمغان آورد.

رییس کمیته قوی ترین مردان ایران مهم ترین چالش در این ورزش را نبود امکانات و تجهیزات ورزشی از جمله نبود سالن تمرینی و خوابگاه برشمرد و گفت: برای رفع این موضوع از وزیر ورزش و جوانان تقاضا دارم که به آن رسیدگی کند و توجه به این ورزش مردمی و خاص می تواند جوانان و مخاطبان زیادی را جذب کند.

قراچورلو بیان نمود: با ورزش می توان به نشاط اجتماعی در بین بچه ها و جوانان کمک و بسکمک از مسائل از جمله اعتیاد را از این قشر دور کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 2032

به "مسابقات قوی ترین مردان ایران به تلویزیون می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات قوی ترین مردان ایران به تلویزیون می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید