رضا کرمانشاهی: همه فشارها علیه داوران است، چرا به مربیان و بازیکنان چیزی نمی گویید؟، مگر چه امکاناتی در اختیار ما است؟

به گزارش بهترین مقاله، رضا کرمانشاهی، داور دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و پارس جنوبی از توهین های انجام شده علیه داوران به شدت انتقاد کرد.

رضا کرمانشاهی: همه فشارها علیه داوران است، چرا به مربیان و بازیکنان چیزی نمی گویید؟، مگر چه امکاناتی در اختیار ما است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی بهترین مقاله ، رضا کرمانشاهی، داور دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و پارس جنوبی پس از این بازی در جمع بهترین مقاله و خطاب به آنها گفت: چرا همه فشارها را روی دوش جامعه داوری وارد می کنید؟ مگر ما به جز 700-800 هزار تومان بابت هر بازی، چه نفعی می بریم؟ از روز گذشته (پنجشنبه) و پس از بازی استقلال - پدیده، در فضای مجازی به ما فحاشی می نمایند. مگر ما از زیر بته درآمدیم که اینقدر فحش بخوریم؟

وی ادامه داد: ما یک دقیقه در بازی تأثیرگذاریم. یک مهاجم 10 فرصت گلزنی را از دست می دهد و به او چیزی نمی گویید! چیزی علیه سرپرست و مربی تیم نمی گویید. چرا ما باید اینقدر پاسخگو باشیم؟

داور فوتبال کشورمان درخصوص بیانیه فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران که به اشتباهات داوری اذعان کرد، گفت: من کاری به بیانیه اصفهانیان ندارم. می خواهم بدانم مگر چه امکاناتی در اختیار ما هست؟ به خدا ما گناه داریم. ما هم انسان هستیم و خانواده داریم. به ما انگ می زنید که با فلان تیم بستید! این حرف ها درست نیست. همه فشارها روی دوش ماست. اشتباه وجود دارد، اما مگر چه دادید که اینقدر کار می خواهید؟ تنها یک کلاس داوری برای ما می گذارید!

کرمانشاهی پس از سوال خبرنگاری که از او درباره بیانیه کی روش برای مربیان لیگ برتری پرسید، گفت: این موضوع به من چه ارتباطی دارد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 77

به "رضا کرمانشاهی: همه فشارها علیه داوران است، چرا به مربیان و بازیکنان چیزی نمی گویید؟، مگر چه امکاناتی در اختیار ما است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا کرمانشاهی: همه فشارها علیه داوران است، چرا به مربیان و بازیکنان چیزی نمی گویید؟، مگر چه امکاناتی در اختیار ما است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید