دانشگاه آزاد با سامانه 4030 برای پاسخگویی به سوالات درباره کرونا همکاری می نماید

به گزارش بهترین مقاله، معان علوم پزشکی دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه در جهت پاسخگویی به سوالات مردم درباره ویروس کرونا با سامانه 4030 همکاری خواهد نمود.

دانشگاه آزاد با سامانه 4030 برای پاسخگویی به سوالات درباره کرونا همکاری می نماید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد عصر امروز (دوشنبه 12 اسفند) از سامانه پاسخگویی 4030، مرکز مشاوره مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد.

نفر در حاشیه این بازدید با اشاره به همکاری معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با سامانه 4030 گفت: تا به امروز بیش از 700 نفر از اساتید، پرستاران، کادر درمانی و دانشجویان علوم پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به مردم و مقابله با ویروس کرونا در سامانه قرارگاه جهادی ثبت نام نموده اند و آمادگی دارند که به حضوری یا ارائه مشاوره تلفنی با سامانه 4030 همکاری داشته باشند.

وی ادامه داد: علاوه بر این تعداد، 150 نفر از پرستاران دانشگاه آزاد اسلامی نیز در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان های درگیر ویروس کروتا از جمله قم، گیلان و تهران مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند که جای تشکر و قدردانی دارد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در خاتمه گفت: پاسخگویی تلفنی می تواند به بهترین نحو استرس و نگرانی مردم را در مواقع این چنینی کاهش دهد و دانشگاه آزاد اسلامی نیز افتخار دارد که در کنار وزارت بهداشت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به وسیله سامانه 4030 به سوالات و نگرانی های مردم درخصوص ویروس کرونا پاسخ و مشاوره های پزشکی و درمانی ارائه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 842

به "دانشگاه آزاد با سامانه 4030 برای پاسخگویی به سوالات درباره کرونا همکاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه آزاد با سامانه 4030 برای پاسخگویی به سوالات درباره کرونا همکاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید