جزییات محدودیت های ترافیکی 5 روزه در جاده های شمال

به گزارش بهترین مقاله، محدودیت های ترافیکی از امروز تا یکشنبه 27 شهریور در جاده های مازندران اعمال می گردد.

جزییات محدودیت های ترافیکی 5 روزه در جاده های شمال

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مرکز مدیریت راه های مازندران بیان کرد: محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 23 شهریورماه شروع می گردد و تا روز یکشنبه 27 شهریور ادامه دارد که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز یکشنبه از محور های کرج - چالوس، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز های چهارشنبه و پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و از ساعت 17 تا 24 همان روز از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز های آدینه، شنبه و یکشنبه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه می گردد.

بر اساس این گزارش در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز های آدینه و شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت مقطعی یکطرفه خواهد بود.

مرکز مدیریت راه های مازندران بیان کرد تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه، آدینه و شنبه از محور هراز ممنوع می باشد.

اجرای این محدودیت هامنوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 شهریور 1401 بروزرسانی: 27 شهریور 1401 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 2147

به "جزییات محدودیت های ترافیکی 5 روزه در جاده های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات محدودیت های ترافیکی 5 روزه در جاده های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید