جدول معاملات بورس در خاتمه هفته

به گزارش بهترین مقاله، خبرنگاران: در آخرین روز معاملاتی هفته ارزش معاملات خرد با رشد 3 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 6 هزار و 432 میلیارد تومان رسید.

جدول معاملات بورس در خاتمه هفته

به گزارش ، در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 8 هزار و 456 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز سه شنبه 12 درصد کاهش یافته است. بعلاوه ارزش معاملات خرد با رشد 3 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 6 هزار و 432 میلیارد تومان رسید.

صعود 51 درصدی بورس /کدام نمادها قرمز شدند؟

برکت صدرنشین جدول ارزش معاملات

در معاملات روز چهارشنبه برکت (شرکت دارویی برکت) بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 450 میلیارد تومان بود.

پس از برکت، فملی بیشترین ارزش معاملات را داشت و شستا رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن شپنا و خگستر در رتبه های بعدی بیشترین ارزش معاملات نهاده شدند.

کرمان در صدر جدول حجم معاملات

در جدول حجم معاملات هم کرمان با تعداد 793 میلیون و 480 هزار و 909 سهم در صدر نهاده شده است. خگستر در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار نهاده شد و رتبه سوم به خساپا تعلق داشت. خودرو و خپارس در رتبه های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند.

کاهش میانگین هفتگی ارزش معاملات

در هفته اخیر، کمترین رقم ارزش معاملات کل در روز چهارشنبه بود که ارزشی معادل 8 هزار و 456 میلیارد تومان داشت و بالاترین رقم هفته روز دوشنبه محقق شد که به رقم 21 هزار و 864 میلیارد تومان بالغ شد. میانگین ارزش معاملات کل هفته 11 هزار و 621 تومان بود که نسبت به رقم 13 هزار و 100 میلیاردی هفته پیشین، افت 11 درصدی داشته است.

رشد میانگین هفتگی ارزش معاملات خرد

در این هفته، میانگین ارزش معاملات خرد 6 هزار و 799 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 5 هزار و 86 میلیاردی هفته پیشین، رشد 33 درصدی داشته است. بالاترین رقم هفته 7 هزار و 181 میلیارد تومان بود که در روز یک شنبه ثبت شد و پایین ترین رقم به روز سه شنبه برمی شود که 6 هزار و 252 میلیارد تومان بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1728

به "جدول معاملات بورس در خاتمه هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول معاملات بورس در خاتمه هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید