تیراندازی در مسابقات فوتبال دبیرستانی آمریکا

به گزارش بهترین مقاله، در جریان مسابقه فوتبال دبیرستانی در استان آلاباما آمریکا، دست کم چندین نفر زخمی شدند و حال یکی از قربانیان وخیم اعلام شده است.

تیراندازی در مسابقات فوتبال دبیرستانی آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در جریان بازی فوتبال دبیرستانی در موبیل استان آلاباما آمریکا چندین گلوله شلیک شد و چندین نفر زخمی شدند که ظاهراً حال یکی از آن ها وخیم است.

شبکه راشاتودی در این خصوص گزارش کرد تصاویر منتشر شده در شبکه های نشان می دهد در پی وقوع حادثه تیراندازی در استادیوم شهر موبیل استان آلاباما، تماشاچیان و بازیکنان به سرعت استادیوم لاد-پیبلز را ترک می کنند.

جزئیات درباره حادثه تیراندازی هنوز منتشر نشده است و پلیس موبیل تنها تأیید کرده است که چندین نفر به دلیل جراحات ناشی از تیراندازی فوق به بیمارستان منتقل شده اند و شدت جراحات یکی از آن ها بسیار وخیم اعلام شده است.

اداره پلیس موبیل در بیانیه ای به خبرنگاران محلی درباره این حادثه گفت: زخمی شدن چندین نفر گزارش شده است و این قربانیان به بیمارستان منتقل شده اند و یکی از افرادی که به بیمارستان منتقل شده است، دچار جراحات بسیار وخیم است.

حادثه تیراندازی در استادیوم شهر موبیل حدود ساعت 22:00 به وقت محلی (06:30 صبح شنبه به وقت تهران) در جریان بازی فوتبال بین دو دبیرستان در این منطقه، ویلیامسون و ویگور، رخ داد.

یکی از رسانه های محلی (WKRG) تأیید کرد که دست کم چهار گلوله در جریان این بازی شلیک شده است.

حادثه فوق در حالی صورت گرفته است که بعد از حادثه تیراندازی در جریان مسابقات فوتبال دبیرستانی در سال 2019 در آلاباما، فلزیاب هایی در استادیوم لاد-پیبلز نصب شده بود. در حادثه تیراندازی سال 2019 در این استادیوم دست کم 9 نفر زخمی شدند.

هنوز معین نیست که چطور اسلحه جمعه شب به وقت محلی وارد استادیوم لاد-پیبلز شده است که در نهایت به این حادثه منجر شد.

میسکیا بارنس یکی از شاهدان ماجرا در خصوص حادثه شب گذشته گفت: شرم آور است که نمی توانید بدون وقوع چنین حوادث مزخرفی به یک مسابقه فوتبال دبیرستانی بیایید. آنچه که نگرانم می کند و از آن متعجب هستم این است که آن ها چطور با اسلحه وارد استادیوم شدند. چگونه داخل شدند؟ این وحشتناک است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت های مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می شود اما لابی سلاح در این کشور به مقدار ای قدرتمند است که تا به امروز کنگره ایالات متحده حاضر به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا نشده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 1860

به "تیراندازی در مسابقات فوتبال دبیرستانی آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در مسابقات فوتبال دبیرستانی آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید