بازگشایی باشگاه کشتی نفت پس از 8 سال، نجفی جویباری: کشتی تهران تعطیل شده است

به گزارش بهترین مقاله، باشگاه قدیمی و با سابقه کشتی نفت تهران در تهرانسر که روزگاری حرف های زیادی برای گفتن داشت، پس از 8 سال تعطیلی بازگشایی شد.

بازگشایی باشگاه کشتی نفت پس از 8 سال، نجفی جویباری: کشتی تهران تعطیل شده است

یعقوب نجفی جویباری دارنده 2 مدال طلا و یک برنز آسیا و نقره بازی های آسیایی که سال ها به عنوان کشتی گیر و مربی در باشگاه کشتی نفت تهران سابقه فعالیت دارد، در گفت و گو با خبرنگاران، از بازگشایی باشگاه کشتی نفت تهران در تهرانسر پس از 8 سال تعطیلی اطلاع داد.

جویباری در اینباره گفت: 8 سال پیش مدیران نفت تصمیم گرفتند این باشگاه ریشه دار فقط به فرزندان و کارکنان نفت اختصاص داشته باشد. همین امر باعث شد جمعیت کشتی گیران به شدت کاهش پیدا کند و از 100 تا 150 نفر به 8 تا 10 نفر برسد. به همین خاطر امکان فعالیت باشگاه با این تعداد اندک نبود و در نهایت باگشاه کشتی نفت تعطیل شد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با رایزنی های صورت گرفته و حمایت مدیران نفت، باشگاه کشتی تهرانسر از اوایل تیر ماه کار خود را شروع کرد و اینبار نیز عموم افراد و کشتی گیران می توانند در این باشگاه برای فعالیت در کشتی ثبت نام نمایند. خوشبختانه شاهد افزایش استقبال از سوی کشتی دوستان در همین مدت اندک بوده ایم و انتظار داریم به مرور باشگاه کشتی نفت به دوران اوج خود بازگردد.

نجفی جویباری با بیان اینکه بسیاری از باشگاه های با سابقه کشتی و پایگاه های قهرمانی در تهران بدلیل بی توجهی سال هاست که تعطیل شده اند، گفت: مسئولان فدراسیون و هیات کشتی تهران باید با مدیران وارد مذاکره شوند تا آن ها را برای فعالیت در کشتی حداقل در سطح باشگاه داری ترغیب نمایند. باید به مربیان کشتی در تهران و دیگر نقاط کشور بها دهند و حقوق کافی به آن ها پرداخت گردد تا برای کار کردن انگیزه داشته باشند. دیگر آن موقع گذشت که مربیان مجانی کار می کردند، مگر مربیان کشتی با این وضع گرانی می توانند بدون دریافت حقوق کافی کار نمایند؟

وی با بیان اینکه شاهد برنامه ریزی های خوب در بخش ورزشی باشگاه نفت هستیم، اظهار داشت: هم اکنون در باشگاه نفت، کوروش باقری و حسین رضازاده در وزنه برداری فعالیت می نمایند و شاهد رونق این بخش هستیم. در فوتبال نیز علیرضا بیرانوند اقدام به راه اندازی آموزشگاه نموده که با استقبال نوجوانان همراه بوده است. در کشتی هم با برنامه هایی که در دست داریم قطعا شاهد رونق این بخش خواهیم بود. از امکانات خوبی برخورداریم و باز هم می توانیم یاری رسان کشتی کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestarticles.ir شناسه مطلب: 243

به "بازگشایی باشگاه کشتی نفت پس از 8 سال، نجفی جویباری: کشتی تهران تعطیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی باشگاه کشتی نفت پس از 8 سال، نجفی جویباری: کشتی تهران تعطیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید